Płatny klient pocztowy

Poszukuję dobrego, niezawodnego walczącego ze spamem i taki, który ma możliwość obsługiwania kilku kont (wszystko w jednym) klienta poczty internetowej. Zapewne taki program bedzie płatny ale jestem na to przygotowany !!

Polecam The Bat! :spoko:

IncrediMail XE dostępny na vortalu.

Za darmo też można 8) 8)

Thunderbird 8) :arrow: http://www.thunderbird.pl/ 8)

Bardzo dobrym klientem pocztwoym jest The Bat!. Posiada bardzo wiele opcji, jest polska wersja, całkiem dobra ochrona przez spamem oraz wiele innych. O ile dobrze pamiętam to wygrał test programów pocztowych w Komputer Świat. Program naprawdę bardzo dobry, polecam :spoko:

Straszny chłam zasobożerny, moim skromnym zdaniem…

Jedynym naprawdę dobrym windowsowym klientem poczty jest The Bat! Jest co prawda dość zaawansowany, ale jak już go poznasz, nigdy nie spojrzysz na nic innego.

Dobrze pamiętasz,mam nawet ten numer 8) .W KŚ też została wydana pełna wersja programu TheBat! Professional.

Wcale nie chłam :evil:

zasobnozerny, racja, ale dostajesz w zamian, graficzne bajery :stuck_out_tongue:

Bat jako płatny klient poczty… hmmm jak chcesz, ale po co przepłacac skoro jest thunderbird

Uzywalem dlugo Thunderbirda, potem przesiadlem sie na Bat ponieważ Thunderbird zaczął mulić straszliwie. Ale ze dwa miechy temu wróciłem do Thunderbirda, bo odkrylem, ze trzeba uporządkowac foldery zeby szybko chodzil, a po drugie The Bat ma filtr antyspamowy, który do niczego sie nie nadaje.

OTy -> KOSZ

Jak ktoś jeszcze chce polecić program The BAT! lub Thunderbird lub IncrediMail to niech sobie daruje nabijanie postów.

owszem jak się nia ma pojęcia jak go skonfigurować. Ja nie mam problemów ze spamem - dostaję tylko to co chcę…Nie pisz więc tak, skoro się na tym nie znasz :?