Play - 2 minuty odebrane = 1 minuta gratis. Nie nalicza?

Wszystko zrobiłem tak jak powinno być, wklepałem kod na komórce, żeby aktywować tą funkcję, dostałem sms’a potwierdzającego, że oferta zostanie aktywowana przez najbliższe 24h [aktywowałem (niby) 6 dni temu], ale jednak gdy odbieram połączenia przychodzące, rozmawiam dłużej niż 2 minuty nie dostaję gratisowych minut [2 minut odebrane = 1 minuta na wykorzystanie]. Po wpisaniu kodu na mojej komórce *102# wyskakuje mi komunikat, że stand dodatkowych minut o 0, ważne do 20008-04-17.

Dlaczego? Dlaczego nie nalicza mi minut, ktoś spotkał się z podobnym problemem?

ja jak dostałem abonament w Play to odrazu miałem aktywowaną tą funkcje… :slight_smile: może własnie ją dezaktywowałeś tym kodem? :slight_smile:

Abonament? Nie wiem co rozumiesz od słowem abonament? Ja mam tel na kartę, kupiony starter za 9zł. Hm, nie wydaje mi się, żebym od razu miał tą funkcję, nigdzie nie zostałem poinformowany o tym. Tak jak mówię, aktywowałem, dostałem sms’a, że funkcja zostanie przyznana za 24h i do dzisiaj jej nie mam, nic mi nie nalicza…

Witam

Wpisz Kolego w swoim telefonie kod *111# i potwierdz to zieloną słuchawką nastepnie wejdz w usługi i zjedz na dół i masz tam Zbieraj minuty potwierdz wejście i weś sprawdz stan jeżeli masz to wyłączone to włącz tą usługe po czym wyjdz z tego i wył i wł telefon.

ja kupiłem 2 tyg temu starter za 30 zł i od razu mi naliczało, bez żadnych kodów

Trzeba mieć aktywne połączenia wychodzące żeby zbierać minuty :slight_smile: