PLAY a simplus

Witam wszystkich mam taki problem chciałbym kupić Nokię N73 z sieci PLAY, i chciałbym włożyć do niej karte z simplusa i nie wiem czy będzie chodzić na telefonie z PLAYA.Z góry dzięki i proszę o odpowiedźi na moje pytanie.

jak nie ma simlock’a to bedzie chodzic,

ale zawsze mozesz zdjac sim’a, np. w jakims komisie

ale nie chciałbym utracić gwarancji z PLAYA, to jak nie ma takiej możliwości?

ale chyba jak zdejmujesz simlocka, to gwary nie tracisz,

choć moge sie mylić…

Jeśli telefon ma simlock’a (w twoim przypadku będzie działać tylko karta sim sieci Play), to jeśli zdejmiesz tą blokadę to tracisz gwarancję.

ok dzięki za odpowiedźi

tracisz gware… chyba ze jak cos bedzie sie psulo to z powrotem zalozysz simlocka

A czemu z Ery? :o PLAY działa na nadajnikach Plusa więc karta SIM+ powinna bez problemu chodzić, nawet jeśli telefon ma simlocka.

bedzie chodzic tylko karta playa to co ze play dziala na nadajnikach plusa co ma piernik do wiatraka;p

bartaz10 , jakbyś przeczytał regulamin Play to byś wiedział że gwarancji nie stracisz zdejmując simlocka z telefonu. A tak to tylko wszyscy nawciskali Ci bzdur a Ty uwierzyłaś :wink:

Na telefonie z smlockiem na sieć Play będą działały karty SIM tylko z Play! Żadna Era ani Plus nie ruszy (zresztą Orange też nie)!

Pomyłka. Działa na nadajnikach Plusa, ale:

Tak jak napisał daniel241190. Play jest jakby “oddzielną” siecią, nie tak, jak w przypadku Era, gdzie w przypadku simlocka na Erę działa także Heyah.

A możesz posłużyć się linkiem do tego regulaminu czy coś? Wydaję mi się, że ingerencja w oprogramowanie telefonu jest jednoznaczna z utratą gwarancji.

możesz zdjąć simlocka i nie tracić…wpiszcie na allegro magic sim…

Oczywiście że mogę:

http://web.playmobile.pl/resources/pdf/ … efonow.pdf

Paragraf dotyczący blokady simlock punkt 3. Analogiczny zapis w regulaminie Plusa.

bartaz10 , jeszcze raz powtórzę że możesz zdjąć blokadę simlock nie tracąc gwarancji! !!

Nie trzeba żadnych jakiś nakładek na kartę SIM. Możesz to zrobić normalnie w każdym serwisie.

tzn. salonem firmowym P4.

Teraz to i ja będę wiedział o zasadzie zdejmowania simlocka w Play. Dzięki :slight_smile:

A może ktoś wyjaśnić, na czym polega ten zapis w Regulaminie:

?

jesli bedziesz chcial zdjac u nich to musisz dac im 500zł chyba ze na koniec umowy to za darmo!!