Play - błyskawiczne zżeranie transferu

czyli ten play tak wlasnie działa? BO ja mam już dzisiaj naliczone od godz 9 - 250MB i to jeszcze przy flashblocku ;/

Tak działa przeglądanie witryn internetowych. Z stałym łączem nie zdajemy se sprawy ile pobieramy w ciągu dnia. Nie licząc filmików, które są w stanie ważyć kilkaset MB (i to w marnej jakości).

Wywal tego Kasperskiego, na rzecz Microsoft Security Essentials i zobaczysz od razu różnicę.

to jeszcze jestem ciekawa dlaczego mi zabiera dużo wiecej transferu niż innym w sieci play.

Przykładowo mi sttrona pudelek.pl zabiera ponad 10mb

a kolezance 2MB ?

A Ona też ma Kasperskiego?

Nie

Może Kasperski skanuje w chmurze twoje działania. Masz Comodo, to w regułach ustaw Kasperskiemu blokadę dostępu do internetu i wtedy sprawdź zużycie transferu. Możesz też ustawić blokadę na wszystkie programy i zezwól tylko Firefox na łączenie z netem.

wyłączyłam całkiem kasperskiego, a comodo w regułach aplikacji mam aplikacja windows update i systemowe aplikacje windows i je zablokowałam - bez zmian.

Takie zabawy nie mają sensu poza tym, jeżeli masz Kaspersky Internet Security to po co jeszcze Comodo nie mówiąc o Zaporze Systemu Windows?

Nie wiem, nie znam się na tym dlatego szukam tutaj rozwiązania problemu i staram sie stosować do wszystkich rad.

mysliscie ze wizyta w salonie play cos da?

Jak już powtarzam, zmiana antywirusa da. I trochę porządków na komputerze ponieważ programów na pewno jest ogrom.