Play box tv

Cześć.

Czy ktoś na innym światłowodzie niż od PLAY używa tą telewizje z dekoderkiem? Czy jakość jest w porządku obrazu? Czy w pakiecie podstawowym za 20 zł miesięcznie są wszystkie kanały z naziemnej czyli TVP1,2, RVN, Polsat i oba TV Puls? Są w jakości HD czy SD?

Koło kanałów TVP, TVN, Polsat i obu TV Puls widnieje albo cyfra 1, albo 1 i 3, albo 3. Nie mogę na stronie znaleźć co oznacza. Te kanały w większości operatorów są dostępne tylko w IPTV, w OTT czyli zwykły streaming niby są jeszcze w Vectra Smart TV. Dlatego pytam, żeby się upewnić i nie zobaczyć żonka, ze mi powiedzą w play, ze tylko z ich internetem w IPTV te kanały dają, a pozostali nie.

Wystarczy przewinąć w dół i jest wszystko wyjaśnione.

OK.

Więc pierwszy zrzut pokazuje cyfrę 3 koło kanałów TVP, TVN, Polsatu.
Drugi zrzut po zjechaniu na sam dół i gdzie ta cyferka 3 jest??

Albo mi Safari coś nie wczytuje, albo ty masz zwidy. Jak masz zwidy pokaz u siebie zrzut czy widać te cyferki.


Czy ja pisałem „na sam dół”?
Moje zwidy masz poniżej:

OK. Sorry. :slight_smile:

Czyli te z cyfrą 3 nie są kanałami gwarantowanymi. dobrze rozumuje?

Masz obraz w SD, choć powinien być w HD?

Ja gdzieś napisałem, ze to mam?? Bo nie widzę?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Pisz jaśniej.

Pytam o usługę. Skoro nie napisałem czy mam tzn, ze nie mam. Ciężko na to wpaść? Trzeba wszystko pisać na tacy?

Jeżeli oczekujesz pomocy, to tak. W końcu można też napisać tak: na ich stronie masz kontakt do pomocy i pytaj u źródła.

Możliwe, że support odpisze mu dopiero po 10 :clock10: w poniedziałek (2022-04-11T08:00:00Z), to woli nas męczyć jakby dobreprogramy to był cały internet.

Pewnie na Reddit Polska lub wykopie by szybciej otrzymał odpowiedzi.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Rozgryzłeś nas znowu.