Play czy era

no wiec mam taki problem poniewaz chce kupic tel w abonamencie za 30zl i w gre wchodzi play lajt z samsungiem Z170 i era z SE K550i i chcialbym znac wasze zdanie na ten temat :slight_smile:

Jeżeli chodzi o wybór telefonu to lepszy jest k550i. Jestem za abonamentem z ery, mam komórkę w tej sieci już od 5 lat i nigdy mnie nie zawiodła.

K550i ma lepszy aparat i np. radio z RDS.

wielkie dzieki:)

nie kupuj se ani motoroli ani samusng kup nokie jakąś jak możesz bo nokia jest najlepsza

a i jeszcze takie pytanko czy w erze moge sprawdzic ile mi zostalo minut wliczonych?

Nokia była najlepsza jakieś 8 lat temu, za czasów świetności modeli 3210, 3310, 3510. Teraz produkuje tak samo awaryjne i tandetne telefony jak wszystkie inne firmy.

Ja natomiast wychodzę z założenia że kupująć nokię płacisz za markę a nie za telefon. A jeśli chodzi o motorole to miałem 2 w swoim życiu jedna starsza 1 cegiełka, a druga to e398@ROKR E1 i jakoś nie narzekałem. Samsungi też miałem 2. Pierwszy to X700 a obecnie D600 i też nienarzekam.

ja dzownie pod 602963 i tam mi mówi ile zostało minut (mam abonament)

Sprawdz cenniki. Wszystko zależy od Twojego profilu posługiwania się telefonem.

Ten Samsung przegrywa z K550i prawie pod każdym wzgledem.

hmm a jak do tego dodac Z370? bo zem sie skapnął tera ze w tej samej cenie :slight_smile:

Nieszkodzi, i tak K550i jest na przedzie i to bezapelacyjnie.

Tutaj możesz sobie porównać telefony w razie kolejnych wątpliwości.

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

hehe thx for all