Play for your club

http://www.playforyourclub.com/

Super prosta graficznie, super wciągająca gra online. Rozgrywki piłkarskie w 14 ligach europejskich i do tego puchary.

Gra polega na strzelaniu z woleja do bramki ( na początku jest trudno ale kilkanaście minut treningu i powinno być ok ). Mamy do dyspozycji 15 strzałów. Jeśli strzelimy gola to piłek nie ubywa. Za gola 4000pkt, chyba że wcześniej piłka odbije się od ziemi - wtedy 2000pkt za bramkę. Do tego mniejsza punktacja za zmuszenie bramkarza do interwencji, słupek, poprzeczkę etc.

Jeśli podczas 15 strzałów przekroczymy granicę 15.000 pkt to nasz wynik sumuje się do ogólnej liczby pkt wybranej przez nasz drużyny. Jeśli przekroczymy 40.000 pkt to dostajemy bonusa w postaci rzutu karnego. Można postawić część naszych pkt na to że karniaka strzelimy. Jak się nie uda to tracimy to cośmy postawili, jeśli zaś pokonamy przeciwnika to suma naszych pkt ulega zwiększeniu o postawioną stawkę.

Gra się wyjątkowo prosto. Strzał oddajemy za pomocą spacji, a poruszamy się w prawo i lewo strzałkami.

Gorąco polecam. Jeden sezon trwa kilka dni. Ja obecnie gram dla Barcelony, sezon kończy się jutro wieczorem. Trwa zaciekła walka o mistrzostwo Hiszpanii między nami a Realem Zaragoza, który ma już 23 tytuły a Barca tylko jeden. Barca ma ok 55mln pkt, a Zaragoza jest za nami o jakieś 1,5mln.

Mam pytanie-co to znaczy “muppet”, bo tak krzyczą do mnie obrońcy jak nie trafie

:smiley:

Zdaje mi sie ze to jest slang piłkarski cos typu pudło (chyba, jezeli sie myle prosze mnie poprawic)

fajna gra nawet. ALe i tak wole Juventus Turyn :slight_smile:

Gra jest genialna i wciągająca. Super, polecam wszystkim :slight_smile:

Bardzo dobra gra,przed chwilą dorzuciłem parę punktów dla Barcelony :slight_smile:

Jak zwykle, co dobre to nie po POLSKU :-x

Ale gierka ogólnie fajna 8)