Play fresh=>fresh onilne

Hejka!

Mam pytanie. Chciałem kupić starter play fresh, ostatnio wylukałem go w kiosku xD, Internet na kartę play online, ma bardzo ciekawe stawki, Czy da się aby z migrować (za pomocą jakiegoś kodu…) z play fresh do play online??, bo startery play onilne są tylko w salonach Play. A startery fresh w kioskach… Jutra wyjeżdżam i przydałby się net…

Nie lepiej przejść się do salonu Playa? :shock: Z tego co wiem w play fresh możesz wykupić sobie pakiet neta 5mb za 5 zł więc chyba to nie jest najtańsze rozwiązanie biorąc pod uwagę , że w play online masz 2gb transferu za 30zł . :expressionless:

tylko że ja jutro wyjeżdżam… a po drodze nie mam żadnego salonu… Chyba jutro kupie simplusa… i wykupie jakiś pakiet. Tam gdzie jadę jest tylko EDGE… Sprawdzi się do GG?, radia internetowego o latania po stronach?

Edge spokojnie starczy do GG i przeglądania stron jeśli wyłączysz ładowanie obrazków i różnych flashów czy javy (i dodtkowo oszczędzisz transfer ok. 10x) . Do radia internetowego to może być jednak za wolne łącze .

play online działa tylko na 3g

z play fresh nie zmigrujesz do play online