"Play Fresh – logicznie rzecz biorąc, najlepsza oferta na ka

Wczoraj natrafiłem na genialną ofertę Play’a. 29gr za minutę do wszystkich, 9 gr za SMS’a do wszystkich i te pakiety darmowych SMS’ów do wszystkich - cud, miód, malina.

Jedyną “lipą” jest to, że owe pakiety SMS’ów są do wykorzystania tylko przez 5, 10, 30 i 50 dni.

Cała oferta dostępna pod adresem http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/ … index.html

Co o tym wszystkim sądzicie? Ja się trochę napaliłem na to. Minimum 5 zł za starter, doładowanie przedłuża ważność połączeń o 365 dni…rewelka na pierwszy rzut oka.

Dla mnie rewelacyjny jest właśnie okres ważności konta. To była zawsze bolączka każdej karty prepaid owej w Polsce, gdyż wymuszała na użytkowniku doładowanie konta co jakiś czas co dla osób korzystających z telefonu naprawdę sporadycznie było problemem. Sam, używając kiedyś Simplusa miałem na koncie zgromadzone ponad 150 zł, bo po prostu nie korzystałem praktycznie w ogóle z telefonu. To do mnie dzwoniono raczej. W efekcie jak zmieniałem sieć to musiałem potem wygadać “na szybko” ten limit. Zupełnie bez sensu

A tak nieco na marginesie - zawsze uważałem Heyah za najbardziej twórczą sieć w Polsce pod względem promocji i nowych rozwiązań a tu się okazało, że Play przebija ich na wszelkie możliwe sposoby :slight_smile:

Moim zdanie jest to obecnie najlepsza oferta na kartę. Tak samo jak MarS , tylko kasa mi się gromadziła na koncie.

nie jest źle, idealnie by było takie coś mieć w plusie :wink: no ale marzenia.

Tylko żeby ta oferta nie odbiła się negatywnie na samą sieć. Bo oni w tym momencie chyba dopłacają do interesu. Jak tak przeanalizowałem obecny rynek to można dojść do wniosku, że pozostałe sieci chcąc wybić się musiałby wykupić Play’a, bo wyjdzie zapewne taniej niż dopłacanie do interesu.

Ja na 100% przechodzę do Play, bo ta oferta to mój złoty środek.

Simplus wymyślił “Twój Profil” - i juz tez jest tanio :slight_smile:

a jak wam działa konto na playmobile ?

bo u mnie logowanie na swoim profilu ‘moj play’ to po prostu masakra,

nie dość że że się wszystko ładuje strasznie powoli, to na dodatek

potrafi sie to wykrzaczyć i wyskakują błędy…

Rewelacyjnie

To temat o ofercie Fresh :stuck_out_tongue:

Obecnie jestem w Erze i chyba się przeniosę :smiley:

Heyah odpowiedziało na ofertę Play’a, tyle że w formie pakietów.

Też zamierzam przejść na Play Fresh. Heyah, pakiet koszt 5,90zł miesięcznie i musisz pamiętać o tym…wolę Fresh i nie musieć pamiętać o żadnych pakietach których mam już dosyć (Era tak tak).

Faktycznie. Oferta konkurencyjna dla jednej strony. A dla drugiej, czyli dla “doCiebiedzwoniącego”? Zawsze przy cennikach innych sieci jest wzmianka* o tym, że do Play drożej. Mnie zależy na tym, żeby i do mnie ludzie mieli taniej i żeby chętniej do mnie dzwonili/pisali.

Chętniej…to raczej zależy od tego czy ktoś Ciebie lubi a nie od tego że jak tanio to będzie telefonował do Ciebie :wink: Co do pisania, sms nie są chyba droższe do Play.

Najnowsze info dot. Fresha:

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14306

Nabyłem starter Play Fresh za 5 zł. Wszystko fajnie i elegancko oprócz jednej rzeczy. W ofercie jest napisane, że 100kB kosztuje 12 groszy.

Odpaliłem Opere Mini. Wchodzę na jakieś strony itd. Wychodzę z aplikacji i sprawdzam stan konta. A tam info, że mi zjadło 48 gorszy…

Zdziwiłem się. Wszedłem do panelu na stronie playmobile.pl i wchodzę do zakładki biling i widzę, że zabrało mi tyle:

dp9517_net.PNG

To tak jakbym się łączył 4 razy i za każde to połączenie nalicza 12 groszy…

Nie wiem czy to normalne ale w Erze czegoś takie go nie miałem raczej.

Ja patrzę na to z innej strony jednak. :slight_smile:

Żelek , powinna być taka opcja, żeby program podtrzymywał połączenie, bo w przeciwnym razie tak będzie się dziać.

enter6 coś więcej na temat tego podtrzymywania połączenia możesz powiedzieć? W ustawieniach Opery Mini czegoś takiego nie znalazłem, tak samo jak w ustawieniach telefonu (SE K750i).

ostrzegam ludzi chcacych przejść z play’a na karte (starego) do play’a fresh:

Ja tak zrobiłem i straciłem bonus 20 zł jaki dostaje się przy doładowaniu za 50 zł. Ale faktycznie za sms płacę teraz 9 gr.

Widocznie doładowałeś konto i zaraz po tym zmieniłeś taryfę. Innej możliwości nie ma