Play Fresh - przybliżenie oferty

Witam

Chciałbym się Was zapytać o ofertę Play Fresh, gdyż ich strona nie jest dla mnie do końca przejrzysta. Więc rozumiem, że przechodzę z numerem od innego opa, dostaje 60 zł, później muszę wybrać taryfę [All coś tam Internet, rozmowy w Play za 0 zł, smsy do wszystkich]. I oprócz tego teoretycznie mogę włączyć pakiety minut lub smsów do wszystkich sieci, ale teoretycznie, bo jak wybiorę All w Playu za 0zł, lub SMSy za darmo to wtedy nie mogę aktywować żadnego pakietu, mam rację, bo już się pogubiłem :expressionless: ?

No dostajesz 60 zł. Po przeniesieniu możesz w salonie lub przez Play 24 wybrać te pakiety z SMS-ami lub minutami. Nie musisz równie dobrze nic wybierać. Wtedy pójdzie ci standardowa stawka. Ten pakiet z np. SMS-ami możesz włączyć i wyłączyć kiedy chcesz.

możesz wybrać wszystkie pakiety w każdej taryfie oprócz “”’’’’’‘PAKIET 600 SMS wysyłasz SMS-y do wszystkich sieci za 1 gr’’’’’’"" :frowning:

Pakiet zostanie włączony w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji i będzie ważny przez kolejne 30 dni.

Koszt pakietu wynosi 6 zł.

------Pakiet jest dostępny dla Klientów Play Fresh korzystających z opcji podstawowej Play Fresh i z opcji All Inclusive Internet.-----

jeszcze pakiety internetowe w play fresh jeśli weżniesz taryfę All Inclusive Internet ------ Powyższe pakiety dostępne są dla klientów Play Fresh korzystających z opcji podstawowej Play Fresh, opcji Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play oraz z opcji Darmowe SMS-y do wszystkich sieci.