PLAY -internet

Witam , jestem użytkownikiem sieci Play, [abonament] chciałbym sobie założyć gg w telefonie, ale tu nasuwa się pytanie…

Czy pieniądze będzie mi brało z abonamentu, czy poza abonamentem ? [bo np, jak ściągam przykładowo dzwonek tudzież wysyłam sms na jakiś konkurs bierze mi pieniądze z poza konta czyli płace normalnie abonament 50 zł plus to co wysłałem na konkursy itp. :expressionless: (moim zdaniem to jest głupie :frowning: )]

Na stronie play`a nic nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam!

Płacisz za transmisję danych WAP i GPRS, czyli poza abonamentem (chyba, że masz wykupiony jakiś pakiet internetowy). Z reguły jednak koszty takiego GG nie są zbyt wygórowane… jak miałem Orange, to za dosyć długi czas gadania na gg przez fona płaciłem około 4 zł. A teraz mam Erę i tygodniowo płace 1zł (4 zł na miesiąc) i mogę gadać ile mi się żywnie podoba bo wszystko mam wliczone w tą 1zł/tydz. :slight_smile:

A że ściągasz jakiś dzwonek i płacisz za to… normalna sprawa. To tak samo jak w sklepie - chcesz coś kupić, kasa leci.

A abonament płacisz operatorowi z tym, iż on nie ma nic wspólnego z tym, co ściągasz na komórkę.

Life is brutal. :]

@Edit

Zapomniałbym - w Erze płacę 4 zł/miesiąc. W Orange na miesiąc wychodziło mi około 8 zł… uzależnienie od GG. xD

free_roscoe , po co ty się człowieku wypowiadasz jak nie wiesz jak naprawdę jest ??

Sam posiadam Play Lajt(abonament 30zł na miech, dostaje 40zł) i nie muszę wykupować jakiś pakietów(Nawet nie słyszałem, ze takie istanieją :wink: ). Gdy wchodzę na GG czy neta kase pobiera mi z konta “wewnątrz” abonamentu, a nie jak pisałeś poza abonamentem.

Z tymi SMS na numer 7*** zgodze sie. Pobiera z poza abonamentu, ale według mnie, pobieranie tapet ze stron typu Wapster i Papla to zupełna strata kasy, a wystarczy tylko troche pobuszować w necie i ma sie to all za darmo.

Pozdro