Play jaki telefon wybrać

witam dziś biorę telefon na abonament w play

teraz posiadam nokie 6300

moje typy to nokia 6700 ( wymiary niemal jak n6300 czyli poręczna , ładny tel ale ma taka sobie baterie)

nokia 6720 - ma wytrzymała baterie i na tym mi zależy - ale ma symbiana którego się obawiam trochę i jest dość duża

sam nie wiem co wybrać a może ktoś zaproponuje jakiś inny model nokii z wytrzymała baterią ? o 12 idę do salonu

Z długo trzymającą baterią to Nokia 2730, Samsung Avila, te Nokie z niską numeracją pomimo tego że mają mniej funkcji to dosyć długo trzymają na baterii

Samsung GT-E1080i,w cenie 85 zł(brutto),nowy w sklepie bez simloka-telefon ,który mnie zaskoczył :niską ceną,świetną baterią,i możliwościami.Rewelacja -jeśli ktoś potrzebuje telefonu do SMS i rozmów za najmniejsze pieniądze.Swietny dżwięk,zasięg i UWAGA do 10 dni pracy na jednym ładowaniu.

wybrałem nokia e 52 po przesiadce z n 6300 jestem po prostu zachwycony świetny intuicyjny telefon ze świetna bateria - myślałem ze będzie on miał za duże gabaryty ale wcale tak nie jest - polecam

wiec tak mały edit :slight_smile:

telefon mam 7 dni - po 2 padła bateria naładowałem ją dziś mija 5 dzień ekstremalnego używania jej godzina rozmów ze 100 sms zdjęcia i muzyka - bateria ma 1 kreskę i dziś ja naładuje ale normalnie bateria kozak - brak mi słów perfekt telefon