[PLAY] kilka pytań odnośnie usług

Jest taki kod, że 5zł ściąga z konta i w zamian za to masz dyszkę na miesiąc.

Mam taryfę: nielimitowane połączenia i SMSy w PLAY (po doładowaniu za daną kwotę). Niestety skończyło mi się to. I czy jest jakiś kod, że zapłacę np 5zł lub 10zł i będę na miesiąc mieć darmowe do play (połączenia i SMSy) ??

Zaloguj się do Play24 i tam będziesz miał wszystkie pakiety :stuck_out_tongue:

Na pakiet 10za5 kod masz tutaj: http://www.play.pl/resources/pdf/Regula … za_5zl.pdf

nie ma :slight_smile:

Albo kupisz nielimitowane rozmowy w play za 10zł i nielimitowane smsy do wszystkich za 10zł, albop doładujesz konto za 30zł.

To mogę, mając usługę nielimitowane smsy i połączenia, dobrać sobie w między czasie te za 10 zł, o ile są takowe ?

bo najbardziej na tej informacji mi zależy ;D

Tak, możesz. Wtedy będziesz miał nielimitowane smsy do wszystkich sieci.

a nie da się zamiast do wszystkich sieci jakoś tylko do PLAY wraz z połączeniami ?

nie

A tak kontynuując temat - gdy miałem tylko kartę puszczali reklamy z tym, że nolimit jest do wszystkich DUŻYCH sieci (Orange, Play, Plus, TMobile).

A ktoś testował jak to jest z wynalazkami typy TuBiedronka, W rodzinie itp? Niektóre stacjonarne są traktowane jak Orange czy jednak osobno?

mam pytanie kupilam karte ze startem play lubie to ! nie moge kupic pakietu smsow , zmienialam taryfy na nic bo nie bylo takiej mozliwosci zeby tam wykupic co mam zrobic?? pomóżcie mi

Miałem 10zł…

Wpisałem kod na zamianę 5zł na 10zł (ściągnęło mi 5zł z konta)

Wpisałem kod na 100 minut do PLAY i znów mi ściągnęło z konta…

A dlaczego nie ściągnęło mi z zamienionego 5zł na 10zł ??

Bo te złotówki są na rozmowy/smsy/mmsy, one są na koncie dodatkowym a nie głównym.