Play - kupno telefonu

Witam, pojechałem dzisiaj do najbliższego salonu “Play” po kupno telefonu Playset http://web.playmobile.pl/pl/telefony/playset/index.html. Żeby wziąść Playseta to mogę tylko w Mixie lub w Abonamencie. A mój kolega mi mówił, że kupił sobie normalnie w salonie za 199zł, na kartę. To jak to wreszcie jest? Mam zamiar pojechać do innego salonu, ale to jest jakieś 70km, więc wolałbym jak co na darmo nie jechać.

A na tej stronie: http://web.playmobile.pl/pl/telefony/playset/index.html piszę, że w Mixie i Abonamencie jest po 1 zł, a normalnie “na Kartę” za 199zł. A tamta w salonie mówiła, że w Mixie jest po 199zł.

Ogólnie to w Play mają mały bałagan w tej chwili co do cen telefonów. Na ich stronie można pobrać 2 różne cenniki telefonów. Jeden jest opisany, że obowiązuje od 27 maja do końca roku a drugi od 31 maja do końca roku. W obu ceny się gdzieniegdzie różnią. także ceny na stronie mogą być ciut inne. Mnie np. interesował telefon Nokia N73 i raz w tym abonamencie, który mnie interesuje jest napisane, że kosztuje 1 zł a drugi raz 99 zł. A na stronie znów było napisane, że kosztuje 49 zł :expressionless:

No ok, a nie wiesz jak z tym Playsetem jest? Czy on za te 199zł jest normalnie na kartę?

Nie mam pojęcia. Ale podejrzewam, że wcale nie musisz jechać do tego salonu. Pewnie możesz po prostu zadzwonić :wink:

Od czego masz telefon i internet, żeby znaleść mumer telefonu?

Może nawet w panoramie firm znajdziesz? :expressionless:

Wiem, wiem, ale nie wiem jak to za bardzo powiedzieć przez telefon hehe :smiley:

może po prostu:

"Dzień dobry,

Dzwonię do państwa, bo mam zamiar kupić zestaw na kartę z telefonem Playset i chciałbym się zorientować ile to kosztuje"

A jak babeczka/gość coś pokręci to możesz zawsze powiedzieć, że:

“mój znajomy nabył ten telefon w waszej sieci w opcji na kartę za 199 zł. Byłbym wdzięczny, gdybym również miał takową możliwość a jeśli nie, to świadczy to o państwa braku profesjonalizmu i niedbaniu o klienta i nie zostaje mi nic innego, jak iść do konkurencji”

:wink:

Aha dzięki wielkie :slight_smile:

I co, co Ci odpowiedzieli? :smiley: