Play mixtura 30/30. Kiedy koniec umowy?

Witam, rok temu kupiłem telefon i podpisałem umowę w Playu, w mixie 30 zł - 30 doładowań/30miesięcy. Kwota zobowiązująca na umowie jest 900zł.

I teraz tutaj pojawia się problem. Dzwoniłem do mixa i mówią, że jest to umowa na 30 doładowań, znowu inni w salonie, że jest to umowa na 30 miesięcy. Tak więc jedni mówią tak, drudzy tak.

Więc jak to wkońcu sprawa wygląda? Umowa jest na 30 miesięcy, czy na 30 doładowań? W sumie mamy do wyboru jak kupujemy w Internecie, bo przez neta kupowałem telefon i umowę brałem, 30 zł 30 doładowań.

Ma ktoś i wie jak sprawa wygląda 30 doładowań czy 30 miesięcy?

I czy jeśli wcześniej dokonam doładowań które są w kwocie zobowiązującej, to automatycznie mi przechodzi na kartę, czy nadal będę miał w mixie? Muszę coś do nich zgłaszać?

bialanimfa75 , to nie masz takich informacji zapisanych w umowie?

Mam zapisane, ale dziwi mnie bo:

W umowie jest napisane czas trwania w miesiącach: 30

Kwota zobowiązania: 900 zł

A jak kupowałem przez Internet to było napisane: 30 doładowań po 30 zł.

I teraz tutaj się pogubiłem, jak to wkońcu jest, czy w miesiącach, czy w liczbie doładowań.

Napisz do BOA, tam chyba dostaniesz odpowiedź. Z doświadczenia wiem, że dość szybko odpowiadają.

Umowa jest na 30 miesięcy i kwotę zobowiązania (900zł)

Masz 30 miesięcy na spłatę zobowiązania (900zł) jak spłacisz przed końcem umowy to się ona kończy i albo przedłużasz albo robisz coś innego.

Twoja umowa kończy się jak przekroczysz 900zł lub w ciągu maxymalnie 30 miesięcy 900zł .

Pamiętaj że miesięczne doładowanie musi być 30zł bez względu na doładowanie czyli może być np tak : 10zł+10zł+5zł+5zł=30zł :slight_smile:

lub doładowywać aby utrzymać ważność połączeń wychodzących :slight_smile: ale i tak będzie trzeba w ciągu 30 miesięcy doładować razem 900zł :slight_smile:

Dobra czyli wygląda na to, że umowa mi się skończy już w maju, albo w czerwcu najpóźniej bo dokonam już doładowań na łączna kwotę 900 zł. Super (bo do Orange chce wrócić, a teraz jak się numer przenosi to są jakieś tam korzyści).

Dzięki za odpowiedzi.

są korzyści to zależy czy mix - abonament - karta zajrzyj na stronę orange i tam masz opisane co i jak

Ja miałem do mixa w Orange przejść, ale przeniosę numer na kartę, bo też jest teraz korzystnie. Nie chce narazie żadnych umów brać. Gdyby to jeszcze mix w orange był na liczbę doładowań to ok, ale to na miesiące. I dopiero przy abonamencie w mixie 59,90, jest korzystna oferta, dużo minut, i telefony już te lepsze w miarę przystępnej cenie. Bo w tym tańszych abonamentach to dno, wiem bo ojciec ostatnio brał i to na 3 lata, teraz żałuje.

O tym piszę, że bym tak zrobił:

http://www.orange.pl/kid,4002009267,id,4002119819,article.html

Ostatnie doładowanie zrobione już, trzeba coś wybrać…