Play na długim USB?

Witam forumowiczów

Zakupiłem internet w play juz rok temu, z modemem Huawei E156. internet dziala niestety tyko z jednego miejsca w domu, gdzie stał do tej pory poczciwy PC a teraz posiadam 3 komputery w rożnych pokojach które są oddalone ok 10 m od modemu. Nie zamierzam inwestować w router pod siec z USB ponieważ za ok pół roku zakupię Neosradę. Myślałem nad zakupem kabla USB o długości 10m i ciągnięciu go po pokojach tylko nie wiem czy to będzie działać mam na oku kabel np. taki http://www.morele.net/equip-przedluzacz-usb-am-af-2-0-10m-aktywny-black-133310-356680/ może już ktoś się z was spotkał się z takim problemem i wie jak to rozwiązać

z góry dziekuję. Pozdrawiam pudlox

Efektywna długość kabla usb to max 5m więc nie wiem czy taki kabel naprawdę zadziała.

Jak chcesz to możesz spróbować , tylko daj nam znać jak taki kabelek ci działa bo sam jestem ciekaw.

tez się zastanawiam niby to jakiś aktywny ze wzmocnieniem i powinien działać jednak to z przesyłką prawie 100zł poczekam może ktoś jeszcze sie odezwie

Ja na twoim miejscu wszczymałbym się z zakupem szkoda kasy jak za pół roku neostradę będziesz miał