Play_na karte. Pakiet internetowy bez czasowych haczyków w doładowaniach

Cześć Wam,

Od kilku (bodajże od 3 lat) mam jedną włączoną taryfę w Play: Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci.

Podoba mi się, że nie jestem przez operatora przyciskany sms że mam doładować konto bo zablokują mi połączenia. Mogę mieć na koncie 10zł przez 2 miesiące i nikt się do mnie nie pruje. I to jest dla mnie w porządku opcja. Teraz mam smartphone i niestety bez dostępu do Internetu dużo na telefonie  dużo na nim nie można porobić. Dlatego szukam fajnego pakietu dla swojej taryfy. I widzę, że jest dość ciężko… Dość drogie pakiety 250mb za 9zł… Widziałem ciekawą opcje ale 1GB za 10zł na 30dni ale wymaga to zmiana taryfy i długość konta zależy od wysokości doładowania… i to mi się nie podoba. Czy ktoś wie może jakie są inne taryfy z korzystniejszym Internetem ale bez czasowych haczyków?

 

Taryfa 4w1, 21 zł miesięcznie, nilimitowane rozmowy w play, darmowe smsy do wszystkich sieci, 1 gb internetu w pakiecie :slight_smile:

…i 9 gr. za minutę do innych sieci. Dodam jeszcze, że niewykorzystane MB przechodzą na następny miesiąc. Oczywiście przy zachowaniu ciągłości doładowywań.

Tylko ze pisalem ze nie doladowuje konta regularnie. Jak bym doładowywał je w miesiąc w miesiąc to wybrałbym abonament.

Nie musisz doładowywać regularnie. 5 zł przedłuża Ci o 50 dni ważność konta. Co miesiąc po prostu pobiera 21 zł. Możesz raz doładować za 30, kiedyś za 10 itd.

A jak nie doładuje w miesiącu konta a będe mieć np. 10zł na koncie to uzbierane mb z internetu przepadają?

Z tego co się orientuję to nie przepadają ale korzystać z nich nie możesz bo nie będziesz miał aktywnego konta, ale mogę się mylić :wink: