Play na telefonie z Simlockiem PLUS

Witam, czy zadziała karta Play na telefonie z sim lockiem plus.

Gdzieś na forum pisało że zadziała ale chce wiedzieć na 100%.

raczej nie ale zamiast ściągać simlocka rozejrzyj się na allegro za x-sim

ta, i zniszczy sobie kartę bo trzeba wycinać…

lepiej ściągnąć, potem nie ma problemów ze sprzedażą telefonu :wink:

używałeś??? raczej tylko foto widzałeś, trochę wprawy, sprytne paluszki, chip jest malutki…

nie ma problemu ze sprzedażą - a z gwarancją???

do tego dolicz sobie simlocka z nowego tel w niezłej cenie, a x-sim za 15zł - dla mnie jasna sprawa co jest bardziej ekonomiczne :wink:

zniszczysz karte??? co za problem w każdym punkcie operatora wymienią ci na drugą…

Tak, z SE k770i. Trzeba docinać kartę, innej rady nie było.

ja tez w sam U800 - obyło się bez docinania :slight_smile: zwróć uwagę na to ile rożnych xsimów jest na allegro - może miałem szczęscie

no ale może ma iPhone a w nim X-Sim jeśli nawet wejdzie to tylko taki na docinanie…

jak ja kupuje telefon to tylko bez sim locka… a jak kupuje to używane i gwarancji już nie mają :smiley:

jak zapłacisz 50zł :stuck_out_tongue:

nie wiem w takim razie gdzie masz telefon - ale napewno nie w Play - tam wymiana karty jest DARMOWA - jak u innych nie mam pojęcia.

a Iphonem kolega by się pewnie pochwalił…

poza tym nawet jeśli trzeba dociąć… to czy to jest taki problem??? chyba nie - kolega wyżej od se k770 sobie poradził, więc…

a widziałeś kiedyś iPhone w Plusie??

co do kart i simlocków to będzie tyle opinii co użytkowników obu wersji

Z iPhone to byl przyklad :stuck_out_tongue: chcialem powiedziec ze czasami nie da sie uzyc x-sima :stuck_out_tongue:

Zadziała Play na simlock Plus, pod warunkiem że Play będzie na nadajniku Plus a nie własnym. Jak wiadomo Play działa na nadajnikach Plus (własną sieć budują).

Niedawno kupiłem starter mobilking (korzysta z nadajników Ery) i na simlock Ery działa, z Play jest zapewne tak samo.

no u mnie na iPhone jak wyszukuję ręcznie sieci to pojawia się Orange PL, Era, Plus GSM i POL :wink: i ten POL to właśnie Play bo automatycznie się do tego połączył :wink:

ale i tak coś słabszy zasięg mam porównując do Orange, no ale to raczej się zmieni (mam nadzieję)

sprawdź, to nie boli :slight_smile: