Play, naliczanie smsów

Witam!

Dzisiaj byłam w salonie play i zdecydowałam się na opcję: formuła M za 59zł (internet max), w każdym razie coś takiego. Przysługuje mi 400darmowych minut zamiennych na smsy. Wysłałam dzisiaj juz kilka smsów (może z 5) z ciekawości sprawdziłam stan konta *101*# a tam kwota 49.97zł Zarejestrowałam się na play24 ale nie ma tam nic konkretnego napisanego. Możecie podpowiedzieć o co w tym chodzi. Powiem jeszcze ze wcześniej byłam w orange więc nie jestem zorentowana.

Z góry dzięki!

Dziwne. Na play24 dowiesz się wszystkiego, rozmowy, sms-y,internet, godziny połączeń, czas trwania rozmów itp. itd. Skorzystaj z zakładki “połączenia” tam uzyskasz informację.

w połączenia mam jedno połączenie i naliczone za nie 0,19 zł i nic więcej

Dodane 28.03.2013 (Cz) 19:12

przepraszam, mam jednego wysłanego smsa za 0,19zł

W Play stan Twojego konta jest wyrażony w postaci pakietu złotych, który dostajesz na początku okresu rozliczeniowego i z którego pobierane są stawki za usługi zawarte w abonamencie (rozmowy, sms).

Wysyłasz sms-a, to z pakietu ubywa 0,19 zł. Usługi z poza abonamentu naliczane są osobno i płatne dodatkowo (sms premium, 0800-… , itp)

dlaczego więc nie ubywa mi z tych 49zł tylko dochodzi? nie rozumiem :frowning:

Możliwe, że nie został jeszcze uruchomiony pakiet internetowy, a telefon łączy się z internetem i nabija koszty.

Jeżeli dzisiaj podpisywałaś umowę, to pakiet może zostanie podłączony dopiero po północy.

Jeśli będziesz miała jakieś wątpliwości, to pomoc uzyskasz tutaj http://forumplay.pl/forum.php

dziękuje :slight_smile:

:slight_smile: