Play on line i win 7 nie mozna ustanowic połaczenia

(Piecia110) #1

Witam :slight_smile:

mam taki oto problem zainstalowałem win 7 i po zainstalowaniu PlayOnline nie mogę polaczyc sie z internetem :confused: wszystko jest ok, jestem zarejstrowany do sieci, a kiedy klikam na połącz wyskakuje mi taki komunikat http://img338.imageshack.us/img338/238/sshot2hc.png

Uploaded with ImageShack.us

a jeśli już chcem włączyc menadżera to wywala mi cos takiego

Uploaded with ImageShack.us

szukałem w internecie opisów żeby rozwiązac te problemy ale nic nie pomogły może wy coś pomorzecie bede bardzo wdzieczny

(Dejavu15) #2

jeśli masz modem zte 852 to musisz teraz windows recovery suite cofnac windowsa do ustawien fabrycznych i instalowac go tak

wchodzisz na sterowniki w moj komputer > wlasciwosci > zgodnosc > ustaw w trybie zgodnosci z vista ss2 > ok

i dopiero instalujesz

(ahonen97) #3

System oryginał wygląda że to pirat [-X

(Piecia110) #4

instalacja w trybie zgodnosci nic nie pomogla problem nadal ten sam a system na nakładke i kilka modów reszta jest orginałem

(Hito Kun) #5

I tu bym szukał przyczyny niestartującej usługi. Pewnie któraś modyfikacja coś nagrzebała w rejestrze/shellu i masz teraz tego skutki. Na czystym Win 7 Play Online śmiga bez zarzutu.

(Piecia110) #6

to fakt smigało mi bez zarzutu ale tak to jest jak ktos chce sobie poprawic wyglad i wogole