Play Online na kareę pobiera dane

Cześć, dzisiaj kupiłem sobie Play Online na kartę. I w tym problem, że bez mojej wiedzy coś pobiera dane, w 20 min. pobrało już ponad 70 mb i dalej pobiera. Załadowane dane mam 1GB. Czy ktoś wie dlaczego to cały czas bobiera (jeszcze troche i będe musiał kupić doładowanie do transmisja danych mi się skończy). Wszystkie aktualizacje mam wyłączone. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Jak to jakiś smartfon to na pewno znajdzie się aplikacja do śledzenia co i gdzie pobiera/wysyła te dane. A ppóki co wyłącz transmisję gprs/3g czy co tam jeszcze

mam laptopa, a jak wyłączyć tą transmisję, o której piszesz goomish?

Witaj,

Używam P-O,latem,na działce.Wyłączam aktualizacje windy,jak również antywirusa.Pisuję na forach,czytam jescze więcej:-),oglądam namiętnie yt,czy inne video hostingi 8) ,po 3-4 godziny dziennie(średnio…) Wystarcza na jakieś 3,-4 tygodnie…

Oczywiście-warunek,doładowanie za 5 dych-dostajesz 2GB,z jakimś bonusikiem chyba…

Tylko z tej usługi zasranego play-a korzystam jeszcze,bo chyba nie ma lepszej…Co do telefonu,odliczałem dni,godziny do końca umowy…(sms od żony-4x to samo-oczywiście,żonie naliczało :smiley: ).Pomijam fakt braku możliwości połączenia,nawet w mieście,pomimo ustawienia nadajników plusa,ale to poza tematem:-),choć 4 m-ce po zakończeniu umowy,nie dostałem faktury za ostatni m-c…(to było nagminne,m.in.,to zdecydowało o rozstaniu z partaczami…Teraz pewnie poczekają rok,czy dwa,aż odsetki narosną do 250 zł,i wciągną mnie do KRD… :wink: ,W D_____E TO MAM :smiley:

Pozdrawiam,B.