Play Online na kareę pobiera dane

(Konrad1993) #1

Cześć, dzisiaj kupiłem sobie Play Online na kartę. I w tym problem, że bez mojej wiedzy coś pobiera dane, w 20 min. pobrało już ponad 70 mb i dalej pobiera. Załadowane dane mam 1GB. Czy ktoś wie dlaczego to cały czas bobiera (jeszcze troche i będe musiał kupić doładowanie do transmisja danych mi się skończy). Wszystkie aktualizacje mam wyłączone. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna? Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

(goomish) #2

Jak to jakiś smartfon to na pewno znajdzie się aplikacja do śledzenia co i gdzie pobiera/wysyła te dane. A ppóki co wyłącz transmisję gprs/3g czy co tam jeszcze

(Konrad1993) #3

mam laptopa, a jak wyłączyć tą transmisję, o której piszesz goomish?

(Boria14) #4

Witaj,

Używam P-O,latem,na działce.Wyłączam aktualizacje windy,jak również antywirusa.Pisuję na forach,czytam jescze więcej:-),oglądam namiętnie yt,czy inne video hostingi 8) ,po 3-4 godziny dziennie(średnio...) Wystarcza na jakieś 3,-4 tygodnie....

Oczywiście-warunek,doładowanie za 5 dych-dostajesz 2GB,z jakimś bonusikiem chyba...

Tylko z tej usługi zasranego play-a korzystam jeszcze,bo chyba nie ma lepszej...Co do telefonu,odliczałem dni,godziny do końca umowy....(sms od żony-4x to samo-oczywiście,żonie naliczało :smiley: ).Pomijam fakt braku możliwości połączenia,nawet w mieście,pomimo ustawienia nadajników plusa,ale to poza tematem:-),choć 4 m-ce po zakończeniu umowy,nie dostałem faktury za ostatni m-c....(to było nagminne,m.in.,to zdecydowało o rozstaniu z partaczami...Teraz pewnie poczekają rok,czy dwa,aż odsetki narosną do 250 zł,i wciągną mnie do KRD.... :wink: ,W D_____E TO MAM :smiley:

Pozdrawiam,B.