Play online na kartę - brak transferu

Cześć, jakoś15.01.2012 załadowałem sobie internet z playa za 50 zł. - transfer 4GB na 2 miesiące w laptopie , ważność konta mam do 8.03.2012 r. ale dzisiaj przyszedł mi sms, że zostało mi mniej niż 300 mb, a po minucie, że mniej niż 30 mb. Wchodzę na swoje konto na play 24, a tam: pakiet złotówek 0.00 PLN, liczba pozostałych MB 315 MB. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi, dlaczego jak mam konto ważne jeszcze ponad tydzień to już wygasło? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Najlepiej jakbyś zadzwonił na infolinie do Playa i tam popytał bo tam się dowiesz więcej niż tu z forum i napewno uyskasz jakieś szczegółowe informacje niż tutaj gdybanie. Jak coś to numer na infolinie to *500 Płaci się 1zł za połączenie, nie ważne ile będziesz gadać.

I chyba tak zrobię jak mówisz. Dzięki i pozdrawiam.

Konto nie wygasło tylko wyczerpały się środki.

Można teraz na przykład doładować za 10 zł i wykupić usługę “nocny transfer” czyli "darmowe " używanie internetu w godz 0-9.

Mam internet Play Online na Kartę.

Najpierw pobierają przyznane pakiety czyli w tym przypadku 4 GB.

Po wyczerpaniu pakietu pobierane są pieniądze z konta głównego czyli z tych 50 zł.

Większe pliki pobieram za “darmo” w godz.5-9 w ramach “Nocnego transferu”(10zł/30 dni).

Ja mam dziwny problem, mam aktywny pakiet nocny a mimo wszystko uciekają mi środki z konta w tych godzinach pakietowych :// czy ktoś ma jakiś pomysł bo w play usłyszałem w salonie i na infolinii “to niemożliwe” potraktowano mnie jak aliena :// odnosze wrażenie że play leci sobie w kulki