Play online

czy gdy wykupie pakiet play online 500mb to będę mógł wchodzic na rozne serwisy np. naszaklasa.pl, onet.pl itd?

bo cos slyszalem o strefie taniego internetu ale nie wiem co to jest.

oczywiście…

internet mobilny działa niestety tak że nawet poprzez samo przeglądanie stron naliczają ci transfer więc 500 mb na długo Ci nie wystarczy.

a co to jest ta strefa taniego internetu?

Ta strefa to strefa nadajników Play’a. Jeśli nie jesteś w ich zasięgu, tylko korzystasz z nadajników Plusa, to niestety nici:(

a jak to sprawdzic gdzie ja jestem?

*140#

niepoprawny kod…

Nie działa?

Ja mam Play wybieram *140# i zieloną słuchawkę, dostaje komunikat “Trwa ustalanie lokalizacji prosze czekac” wyłączam go a po ok. 1min dostaję drugą wiadomość o treści “Jestes w zasiegu taniego Internetu w sieci Play, mozesz swobodnie korzystac z Pakietu Play Online w telefonie.”

Kod jest OK! Spróbuj jeszcze raz…

bo kod zadziała gdy wykupisz pakiet.

tu sprawdzisz zasięg - http://internet.playmobile.pl/maps/

na mapce kliknij napis Play Online.

skrzek - głupoty piszesz, ja nie mam wykupionego pakietu a mogę sprawdzić tym kodem czy jestem w zasięgu Play Online…

Co do mapki to przekłamuje… najlepiej sprawdzić kodem.

rzeczywiście masz rację można sprawdzić tym kodem bez aktywowanego pakietu - sorki po prostu nie chciało mi się po telefon wstawać :stuck_out_tongue_winking_eye: a wiem że niektórych usług nie da się sprawdzić dopóki się ich nie wykupi.

a próbowałem wyłączyc internet gdy jestem poza zasiegiem play wpisujac na klawiaturze kod *111*51*1# i wyskoczyło mi Przepraszamy. Zarzadzanie kontem jest chwilowo niemozliwe. Sprobuj pozniej.

co to ma znaczyc?

Najprawdopodobniej mają problem z serwerem, który zarządza tymi sprawami. Poczekaj do jutra, a jak nie pomoże to zadzwoń do BOK.

mam jeszcze jedno pytanie.

ma opere 10 beta na telefon i mam podstawowe 3 zakładki (wikipedia, my opera, BBC) jak zmienic te zakladki?

cherry1995 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wciśnij 1 na ikonce którą chcesz usunąć.

A w wypadku braku klawiatury naciśnij i przytrzymaj.