Play online

(Cherry1995) #1

czy gdy wykupie pakiet play online 500mb to będę mógł wchodzic na rozne serwisy np. naszaklasa.pl, onet.pl itd?

bo cos slyszalem o strefie taniego internetu ale nie wiem co to jest.

(Szczepaniakpila) #2

oczywiście...

(The Naxcel) #3

internet mobilny działa niestety tak że nawet poprzez samo przeglądanie stron naliczają ci transfer więc 500 mb na długo Ci nie wystarczy.

(Cherry1995) #4

a co to jest ta strefa taniego internetu?

(prz3m3k84) #5

Ta strefa to strefa nadajników Play'a. Jeśli nie jesteś w ich zasięgu, tylko korzystasz z nadajników Plusa, to niestety nici:(

(Cherry1995) #6

a jak to sprawdzic gdzie ja jestem?

(Neon1992) #7

*140#

(Cherry1995) #8

niepoprawny kod...

(Neon1992) #9

Nie działa?

Ja mam Play wybieram *140# i zieloną słuchawkę, dostaje komunikat "Trwa ustalanie lokalizacji prosze czekac" wyłączam go a po ok. 1min dostaję drugą wiadomość o treści "Jestes w zasiegu taniego Internetu w sieci Play, mozesz swobodnie korzystac z Pakietu Play Online w telefonie."

(wosmar) #10

Kod jest OK! Spróbuj jeszcze raz...

(skrzek) #11

bo kod zadziała gdy wykupisz pakiet.

tu sprawdzisz zasięg - http://internet.playmobile.pl/maps/

na mapce kliknij napis Play Online.

(Neon1992) #12

skrzek - głupoty piszesz, ja nie mam wykupionego pakietu a mogę sprawdzić tym kodem czy jestem w zasięgu Play Online...

Co do mapki to przekłamuje... najlepiej sprawdzić kodem.

(skrzek) #13

rzeczywiście masz rację można sprawdzić tym kodem bez aktywowanego pakietu - sorki po prostu nie chciało mi się po telefon wstawać :stuck_out_tongue_winking_eye: a wiem że niektórych usług nie da się sprawdzić dopóki się ich nie wykupi.

(Cherry1995) #14

a próbowałem wyłączyc internet gdy jestem poza zasiegiem play wpisujac na klawiaturze kod *111*51*1# i wyskoczyło mi Przepraszamy. Zarzadzanie kontem jest chwilowo niemozliwe. Sprobuj pozniej.

co to ma znaczyc?

(Neon1992) #15

Najprawdopodobniej mają problem z serwerem, który zarządza tymi sprawami. Poczekaj do jutra, a jak nie pomoże to zadzwoń do BOK.

(Cherry1995) #16

mam jeszcze jedno pytanie.

ma opere 10 beta na telefon i mam podstawowe 3 zakładki (wikipedia, my opera, BBC) jak zmienic te zakladki?

cherry1995 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(dawidos) #18

Wciśnij 1 na ikonce którą chcesz usunąć.

(Walker15130) #19

A w wypadku braku klawiatury naciśnij i przytrzymaj.