Play Station 2 : Kilka pytań,między innymi o Analogach ;)

Cześć!

Mam problem z konsolą Sony,mianowicie jest to PS2.Poprzez tą konsolę chciałbym poczuć przedsmak PS3 w która zaopatrzę się prawdopodobnie za kilka miesięcy,ale mniej o tym.

Więc,pewnego dnia zawitałem do sklepu z rzeczami używanymi,nabyłem PS2 FAT (Przeglądając internet,skumałem że źle wybrałem,ahh)+Kontroler i dwie gierki Gran Turismo 4 (W internecie wychwalają,a mnie ta gra odrzuciła na wstępie i raczej jej nie uruchamiam,poza wieloma samochodami-nic ciekawego) i MotoGP3 (Ktorą ma 100x lepszą grafiką ,jest po prostu lepsza),więc włączam MotoGP3 no,niby wszystko ok…ale co to,nie działają tak zwane krzyżaki,no cóz gwarancja 3 miesiące więc do sklepu,wymiana i nie działa X , do sklepu,a tam?-To jest pad do PS1. (…) . Wymiana pad’a sprawdził go w Fifie 06 , wszystko ok , po drodzę zakupiłem kartę pamięci 8MB też był problemy z jej wykryciem ale jakoś poszło.Teraz do pada,wszystko ok…cały uradowany rozpoczynam gre,działa ale zaraz czemu mam auto skręt w prawo… hmm,tak przyczyna to analogi. Gdy są wyłączone-działa.Ok,problem rozwiązany,tak? Otóż nie,w innych grach nie mogę wyłączyć analogów,nie wiem dlaczego,także hmm…kolejny raz do sklepu,lub ręczne rozbieranie pada.Chyba że mi coś doradzicie :slight_smile:

Największy problem to właśnie te analogi,uniemożliwiają grę .

Dzięki bardzo za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam,miłego wieczoru.

Kup oryginalny Dual Shock 2;-)

Po rozkręceniu z tyłu masz taką tasiemkę, przy Dual Shock 1 zdarzało się że po upadku się wysuwała trochę i przez to dioda od analoga nie chciała się zapalić.

Druga rzecz to po prostu naderwany kabel gdzieś przy wtyku lub przy padzie, wystarczyło nie zginać za mocno…

IMG_8164_1165017964-000.jpg

Kup , pozostaje więc zapytać : gdzie?

Jeszcze jedno pytanie,pes czy fifa ?

A w kwestii kupna ps 3 czy xbox 360 wiem tyle że xboxy są tańsze ale na ps 3więcej gier :slight_smile:

http://www.norbit.pl/kontakt.html - Gościu nie sprzeda Ci kitu, ale mów że chcesz oryginał i nowy. Wg mnie używane i tak są ok, bo grałem z 5 lat ostro na DS1 i jedyne co wysiadło to wibracje (przez upadki, eh te kable pod nogami…)

Ogólnie grałem w PES i FIFE na PSXa, i potem FIFE i PES na iPhone oraz FIFE na PC.

Zależy jaka wersja.

Ogólnie PES kiedyś się lubiło za sposób rozgrywania meczów (trzeba to zobaczyć na demie) i płynność w działaniu, FIFE za licencje, komentarz, otoczkę kariery oraz wrażenie że ogląda się transmisję na żywo, jakby wszystko było bardziej realne.

Aktualnie porównując nowsze wersje to zauważyłem że PES jest nadal bardziej “plastikowy” niż FIFA.

Najlepiej obejrzyj na YouTube.

Ja ogólnie polecam FIFA.

Jeśli stawiasz na rozgrywkę online i jesteś na to wstanie wydać trochę grosza to wybierz X360. Zobacz też ceny gier.

Kupno przez internet wykluczone.

Niby czemu?

Zamów na telefon. Ja od niego zamawiałem gry i części, nie ma problemów.

Cóż,pewnie dlatego że więcej dam na przesyłkę międzynarodową niż za sam joystick.

Dlatego też,chciałbym wiedzieć czy jest możliwość dostania takiego joysticka,w np.sklepach z elektroniką.

Przecież on jest z Milicza, to gdzieś na Śląsku.

Jeśli chodzi o ps3, to ja mam na sprzedaż.

Ps 3 Fat 40gb

-2joye

-hdmi

-kabel do ładowania padów

-gry

  1. Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (PL)

  2. UFC Undisputed 3 (2012)

  3. Fight Night Champion

  4. God of War PL

  5. Fifa 13 (PL)

  6. Fifa 11 (PL)

  7. Tekken 6

Za całość chciałbym 1000zł jeśli jesteś zainteresowany to wal!

Pozdrawiam