Play Station 4

Witam przychodzę do was z zapytaniem, czy nie orientujecie się gdzie zakupie śrubki do Play Station 4 fat do płyty głównej ponieważ konsole znalazła moja dziewczyna jak była z śmieciami była rozkręcona znalazłem tylko śrubki do chłodzenia i obudowy ale do samej płyty głównej echo proszę was o pomoc może znacie jakiś serwis który sprzedaje takie śrubki albo po kosztach wysyłki by wysłał je . Z góry dziękuję za każdą odpowiedz .

Z jakiejś niedziałającej / serwisie lub poszukać jak znasz ich wymiary

właśnie problem że 1 na 10 serwisów ma takie śrubki na stanie ale nie wysyłają a najbliżej mnie mają w Oświęcimiu :confused:

To możesz spytać serwis o nazwy śrubek czyli szerokość i grubość i kupić inne tak aby pasowały. Lub zapytać czy czy ktos z forum nie mieszka w Oświęcimiu i nie chciałby ci przesłać :slight_smile:

Na iFixit są poradniki serwisowe do PS4, które zawierają opis wszystkich elementów. Zobacz, których śrubek potrzebujesz, i kup takie same. Nie szukaj pod frazą „Śrubki do PS4”, bo prawdopodobnie są to jakieś tx albo ph, które montowane są w szerszej gamie urządzeń.

Już ogarnąłem je od youtubera który naprawia PS