Play - zasięg

Witam.

Ciekawi mnie jedna rzecz z Play.

Ostatnio zacząłem się przyglądać tej sieci i zastanawia mnie jak wygląda z zasięgiem.

Wiem że nie wszędzie jest (mają w “zapasie” zasięg Plusa) ale gdzięs na internecie znalazłem czyiś komentarz że Play zamierza nonstop korzystać zroamingu plusa i nie budować nowych nadajników.

Wiecie coś na ten temat?

Play się zobowiązał, że będzie budować nowe nadajniki. Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale umowa z plusem się im skończy :wink:

przecież dla ciebie nie ma to znaczenia - tam gdzie nie ma oryginalnego playa jest plus :smiley:

Zasięg w Play-u jest na prawdę dobry.

Zasięg w Play pozostawia wiele do życzenia, jest lepiej niż pół roku temu, w małych miastach widać braki. Zerknij sobie na mapkę zasięgu, chociaż tam też niedokładne informacje podają.

ja mam ustawiony Plus bo jak jest Play to jest 1-3 kreski i zrywa połączenie :stuck_out_tongue: ale to tylko w domu bo na dworze jest normalnie

Play ma bardzo dobry zasięg, jeszcze nigdy nie miałem problemów z zasięgiem w sieci Play.

http://www.blogplay.eu/mapa-pozwolen-umts/ <- tu można sprawdzić, gdzie Play posiada własne nadajniki. Nie tylko te UMTS. Ogólnie tam gdzie działa PlayOnline jest i zasięg Play’a.