Player windows nie widzi plików mp3

Witam.

Przesiadłem się na nowy PC (warto tu nadmienić iż serwis nadał inną nazwę dyskowi,nowy dysk niż była wcześniej na starym PC).

Teraz nie wiem czy to jest wina tego czy windowsa 11.

Błąd następujący : " Nie można odtworzyć nazwa piosenki,ponieważ nie możemy teraz uzyskać dostępu do Twojego magazynu. Poczekaj chwilę, a następnie spróbuj ponownie. 0x80070003 wyślij opinię"

z tego co mi tam gościu używając google translate napisał że muszę niby od nowa robić playlistę „bo nowa ścieżka”

Nie da się przypadkiem zmienić jakoś ścieżki tak żeby do działało?

Ppozdrawiam/

Możesz zobaczyć czy plik playlisty da się edytować w notatniku i podmienić ścieżki na nowe.

Jak się nie zmienia za wiele to pewnie jedno „znajdź i zamień wszystko” wystarczy.

Może nie mieć poprawnej ścieżki w playliście przez tą nową nazwę.Tą playlistę trzeba zrobić od nowa i zobaczyć czy pliki są dostępne przez sam serwis.Ewentualnie można wyedytować playlistę i dać dobre ścieżki dostępu jeśli się da.Playlista ma zapisane stare ścieżki.Nawet nowy PC mógł nadać.W systemie nie może być dwóch dysków C i on przypisuje pod pierwszą wolną literę.Jeśli nie masz napędu CD może być to D:.

Jak otworze w notatniku nie widać ścieżki,a przynajmniej na to wygląda.

Bardziej mi chodziło o ścieżki do folderów lub ewentualnych stacji radiowych w pliku playlisty.

Twój rzut jest chyba celowo ucięty.

Ścieżki to np. C:\Muzyka\mp3\utwor.mp3.Wystarczy że komputer dodał nowy dysk jako D i na nim masz piosenki to ścieżki są żle podane i nie znajduje.

Ale on ma plik urwany na <author> czyli wstydzi się np. muzyki z anime lub WMP 12 już ogołocił plik. Opcjonalnie otwiera zły plik.

I dziwne, że ręczne nadpisanie c na d w notatniku by nie wystarczyło (jak reszta ściezki jest ok), czyżby były generowane jakieś sumy kontrolne…

Masz całe, w czyś to pomoże? Pewnie i tak nie.

Sprawdź czy istnieje partycja D, z katalogiem RAFAŁ → Muzyka → INNE.

Jak nie to do pola „znajdź” skopiuj wszystko do ostatniego wstecznego ukośnika (\);
a w polu „zamień na” podaj nową literę partycji i budowę ścieżki na muzę.

Ctrl + H (lub Edycja → Zamień):

obraz

I zamień wszystko:

Zakładając, że teraz partycja ma literę F, Rafał zmieniło się na (pliki) Rafała, Muzyka na Muzyki i INNE na INNA.

Parę rzeczy można zrobić. Można jeszcze np. całą muzykę przegrać tam, gdzie była, czyli na dysk „D” (jeśli taki istnieje, a jak nie, to pewnie można taki stworzyć) do katalogu Rafał\Muzyka\ (D:\rafał\muzyka\) tak, aby ścieżka się zgadzała.

Gorzej jak te pliki to taki zamaskowany WAV (50-100 MiB i wolny HDD).