PlayGG - Nokia C6

Witam, mam Nokię C6 w sieci Play. Chciałem pobrać PlayGG, na ten telefon ale napotkałem pewne komplikacje. W końcu ściągnąłem instalkę z internetu i zainstalowałem. Przy włączaniu GG ładuje się tylko do 8% i wyskakuje Błąd połączenia z internetem. Gady-Gadu zostanie zamknięte.

Czytałem trochę, że należy ręcznie skonfigurować ustawienie WAP czy jakoś tak, ale znalazłem tylko metody opisane na inne modele telefonów. Zupełnie inaczej niż na mojej nokii. Mam oprogramowanie Symbian S60^5. Proszę o instrukcję co zrobić, żeby to GG działało.

A działa ci internet?

do neta wchodze przez mój router (przez wi-fi) a przez wap jakos nie moge. wcale takiej lokalizacji nie wyswietla jak wybieram źródło połączenia. mozliwe ze to w tym jest problem, wiec jak temu zaradzic?

Ze strony Play skonfiguruj internet.

https://konfiguracja.play.pl/hsconfig/public/service.do

Robiłem już tak. Niby się konfigurowało, ale to nadal nie działa. Pamiętam jak kiedyś się przez pomyłkę połączyłem przez Internet w telefonie i nie rozłaczyłem. Nabiło mi wtedy 40 zł i po tym zdarzeniu kazałem zablokować taką możliwość i zostało mi tylko łączenie się przez wi-fi. Może powinienem odblokować teraz tą opcję? Pamiętam, że trzeba było dzwonić do play i tam rozmawiać, żeby się odblokowało.

Spróbuj.

No dobra, zadzwoniłem do Play i powiedziałem, żeby mi to odblokowali. Powiedziano mi, że w ciągu 24h powinno być odblokowane. Zobaczymy efekty jutro. Proszę Cię, abyś nie opuszczał tego tematu, wydaje mi się, że to nie koniec problemów ;]

Okey.

Szkoda kasy na GG, lepiej zainstaluj sobie Parlingo: http://www.palringo.com/en/gb/download/ … an_s60_5th i będziesz miał GG za darmo.

Nie do końca za darmo bo trzeba wykupić jakiś tani pakiet.

Również polecam en program. Dodatkowo sprawdź Inspiro.

W PLAY Fresh wychodzi wtedy 3zł na miesiąc, a w Mixturze 5zł, więc i tak wychodzi taniej.

No i ma się też paręnaście/dziesiąt MB na internet, bo komunikator tyle mnie pożera.