Playlista nokia serii E

Witam od roku posiadam nokie E75 i męczę się z playlistą a mianowicie mam około 2GB muzyki na telefonie i duży bałagan .Chciałbym wrzucać piosenki od razu an kartę pamięci poprzez prosty i szybki sposób kopiuj wklej nie żadne nokia PC Suit.

Wiem że jest to możliwe ponieważ pobierając całą płytę jakiegoś wykonawcy mam on odrazu playlistę gotową i wrzucając cały folder na kartę odrazu go wykrywa i mam go na telefonie po odświeżeniu biblioteki.

Problem jest wtedy gdy mam np 10 piosenek rożnych wykonawców luzem pobranych z neta . tworząc playlistę np winampem i wrzucając ja do folderu z tymi piosenkami następnie na telefon , nie mogą być odtworzone wyświetlają się takie żółte znaczki.

Pytanie moje jak zrobić taką playlistę na komputerze jak są w tych pełnych płytach całego artysty.

Podejrzewam iż mówisz o muzyce w formacie mp3, jeśli mam racje to:

Pewnie nokia sortuje/tworzy albumy na podstawie tagu mp3, dokladniej mówiąć tag “album” ja bym więc spróbował programu mp3tag http://www.dobreprogramy.pl/Mptag,Progr … 13220.html

i po prostu wrzucisz do programu mieszankę plików różnych wykonawców, zaznaczysz je, i po lewej stronie w okienku “Album:” dodasz jakąś swoją nazwę, np. Składanka Sierpien 2010.

Wydaje mi się to najprostsze, bez zbędnego kombinowania itd.

Dzięki działa ;d winamp nie potrafił sobie poradzić z playlistą a Mp3tag spisał się znakomicie