Playlisty na Sansa Clip+, muzyka z k.pamięci

Witam.

Otóż posiadam wymieniony odtwarzacz w wersji 8GB, co okazało się zbyt małą pojemnością. Mam kartę microSD o pojemności 8GB, co wykorzystałem i na nią skopiowałem część muzyki, której potrzebuję.

Ze względu na ilość utworów playlisty to podstawa, więc chciałem je utworzyć w programie Sansa Clip+ Playlist Creator. Pliki zostały wybrane, nazwa nadana ale ponieważ pliki znajdują się na karcie pamięci, nie są odczytywane w playliście- po prostu ich nie ma na playliście widzianej w odtwarzaczu, pokazuje tyko utwory z samego odtwarzacza.

Czy jest jakiś sposób na obejście tego i tworzenie playlist z utworami na karcie pamięci(oczywiście karta nie będzie już wyciągana, co najwyżej dorzucane nowe utwory)?

Hej, czy używasz konkretnie tego http://sourceforge.net/projects/scpc/ programu?

Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie było mnie cały dzień.

Tak, dokładnie tego programu używam.

Po utworzeniu playlisty informuje, że część piosenek nie istnieje w odtwarzaczu i nie będzie odtwarzane.

Da się to jakoś obejść?

Tak się składa że jestem autorem tego programu:)

Przyznam się, że od 1,5 roku się nim nie zajmuję. Tworzony był pod pierwszego Clipa, na Clip+ było tylko szybkie sprawdzenie czy działa, więc na pewno pod Clip+ może być sporo problemów, np. taki jak twój.

W tej chwili nie wiem jak Ci pomóc bez przerabiania programu. W niedalekiej przyszłości wydam nową wersję, tym razem solidnie przetestowaną pod Clip+, i takich problemów jak w temacie już nie będzie:)

Ok, dzięki za informacje. :smiley:

jakoś sobie poradzę, inaczej nie da rady :smiley:

Witam

Tez uzywalem tego programu i twoj problem Bartolini234 polega na tym ze plik playlist’y powinien byc zapisany na kacie pamieci jezeli utwory znajduja sie na karcie pamieci. Odznacz przy tworzeniu playlisty “save playlist to player” i wybierz ściezke na karcie pamieci.

Ps. Sansa Clip Playlist Creator - bardzo fajny programik.

@rudson28 Wystarczy że pójdzie na kartę pamięci czy musi być w folderze MUSIC?

Dzięki za pomoc, juz myślałem że nic się nie da zrobić.

Nie ma wiekszej różnicy gdzie sie znajduje bo jak wejdziesz w playlist to wyswietli Ci wszystkie playlist’y znjadujace sie na odtwarzaczu i karcie sd, nie zaleznie w jakim folderze sie znajduja.

Dobra, ale ja miałem problem z taką sytuacją-playlista zawierała utwory z karty pamięci i odtwarzacza-tych na karcie nie wykrywało w playerze, te z pamięci wewnętrznej były ok. Jak to rozwiązać? Mieć w playliście utwory z karty i pamięci wewnętrznej jednocześnie? Zapisać kopię playlisty na karcie? Ta sama playlista w dwóch miejscach?

Na razie problem rozwiązałem- to co muszę mieć, mam wewnątrz odtwarzacza i na tym zbudowałem playlistę która śmiga bez problemów, ale to co opisałem dalej mnie trapi. Da się to jakoś rozwiązać czy pozostaje robić playlisty osobno dla utworów z karty i odtwarzacza? Jednej, z plikami z obu źródeł nie da się zrobić?

Jezeli tworzysz playlist’e z plikow w pamieci wewnetrznej to umiesc ją w pamieci wewnetrznej, a jezeli tworzysz playlist’e z plikow w pamieci zewnetrznej to umiesc ją w pamieci zewnetrznej. Jak narazie nie ma znam innej opcji tworzenia trzeba by bylo sprawdzic zrodlo playlisty tworzonej przez odtwarzac sansa.