Playstation 2 do gry w Tekkena 5 i coś jeszcze

Cześć

Tak sobie myślę, czy na zimę nie sprawić sobie jakiejś taniej domowej rozrywki i pierwsza myśl pobiegła ku PS 2 (“3” trochę za dużo kosztuje jak na rozrywkę 2 razy w tygodniu).

Kompletnie nie odnajduję się w temacie konsol. Ostatnią jaką miałem to była PS1 z 10 lat temu.

Tak sobie przeszukuję Alledrogo i widzę konsole w różnych cenach i z róznymi oznaczeniami. Czym się różnią i na co powinienem zwrócić uwagę (poza tym, że powinna być sprawna)? :slight_smile:

Czy opłaca się wziąć z grami czy bez? Co powinno być w zestawie prócz przynajmniej jednego pada?

Z gier to na pewno jakaś bijatyka więc pewnie Tekken 5? Myślę jeszcze o jakiejś zręcznościówce i wyścigach. Możecie coś polecić?

Tu np. znalazłem aukcję z Tekkenem 5 i jakimś Star Warsem: http://allegro.pl/playstation-2-ps2-770 … 33372.html Czy ta aukcja wygląda okay?

Z góry dziękuję za wszystkie rady.

Powinna mieć pełne okablowanie i sprawną stację CD/DVD.

Mam konsolę PS2 z około 9 grami (w tym tekken), więcrj na PW.

jak poszukasz dobrze to znajdziesz tanio xbox 360 z padem i zasilaczem w okolicy 300zł

a z gier na ps2 to polecam gran turismo 4 ,god of war 1/2 ,Def Jam: Fight for NY , resident evil 4 ,Burnout 3: Takedown ,Tekken Tag Tournament dla mnie najlepsza część ,cała seria ratchet & clank , soul calibur 2/3 ,metal gear solid 2/3 było trochę tego ale te mi zapadły w pamięci

jeżeli posiadacz TV LCD to obraz z ps2 wygląda tragicznie, nawet jak się ma kable component (5 wtyków)

i tak jak wyżej polecam kupno x360 używane z grami około 500zł

Nigdy nie szarpałem na X360, dzięki za podpowiedź :slight_smile:

Znalazłem ciekawą chyba aukcje:

http://allegro.pl/xbox-360-premium-hdmi … 54933.html

Jest Tekken 6 i DOA 4 oraz jakieś wyścigi, strzelanki itd.

Do ilu warto licytować?

Czyli nic tu nie pomoże, że jest to full hd?

Dokładnie, to że monitor jest full HD nic nie pomoże, bo sygnał masz analogowy a nie cyfrowy.

Szkoda, myślałem ze kablem HDMI podepnę konsolę :slight_smile:

@JUDGE

Wybacz wprowadziłem Cię w błąd. Nie doczytałem, że chodzi już o Xbox, dalej myślałem o PS2 ;/ Ale z tego co kojarzę to na Xbox, nie ma gier full HD.

Za to pełno w subHD xd

Btw, JUDGE, jak chcesz pograć w tekken’a i ogólnie jakieś bijatyki, to klocowy pad się do tego nie nadaje oO (krzyżak to jakaś poracha), oczywiście ludzie się będą spuszczać, że w fps’ach się lepiej na takim padzie gra i nawet w ścigałkach (ze względu na trigger’y - do których i tak można nakładki kupić ale to już w odniesieniu do DS3).

Tyś chyba w życiu nie widział ps2 podpiętej do lcd, chyba, że z biedronki za 5zł. Ja np. jakiś czas temu oddając kuzynom swoje ps2 podłączyłem zdziorbo do swojego lcd’ka, zapodałem san andreas i byłem w szoku, że to dobrze wygląda -_-

są gry HD i Full HD na xboxa :wink: