Playstation 2 pytania

(Revolver0) #1

Mam zamiar kupić sobie playstation 2 i mam pare pytań:

1) Czy do PS TWO mozna podłoczyć dysk twardy

2) Czy w Playstation 2 tą dużą jak ma się network adaptor i dysk twardy to można grać w kopie bezpieczeństwa bez modowania konsoli

3)Którą wybrać dużą cz mała

Pytania te zadaje bo chce sobie pograć niezużywając laseru a od kopi bezpieczeństwa i modowania laser sie zużywa

(system) #2

1) ps two to nie ps2 po pierwsze. Jest Ps2 slim i Ps2

2) tak mozna grac bez przerabiania konsoli

3)jak wybierzesz malą (slim) to niebedziesz mial dysku twardego i jak sie zepsuje laser to drozej zaplacisz, ja mam duza i nienarzekam przerobiona

jak jeszcze jakies pytania to pisz tutaj

(Kolega z podwórka) #3

To ja mam takie pytanie bo lęcę niedługo za granicę i chcę sobie kupić PS2 i mam takie pytanie:

Czy jak kupie wersje slim(a sprzedają jeszcze te duże wersje?) to zeby zapisać stan gry to będę musiał jeszcze dokupić kartę pamięci albo twardy dysk czy jak??To w tej wiekszej wersji jest dysk twardy??

(Azpr) #4

obecnie w sklepach doastaniesz tylko i wyalcznie wersje SLIM! do wersji DUŻEJ nie ma dysku twardego... natomiast to obu wersji konsol jest dolaczona karta pamięci... osobiście polecam Ci poszukać na allegro DUŻEJ konsoli...

(aju) #5

Jak nie jak tak.

PS TWO to inna nazwa PS2 SLIM.

Konsola została tak nazwana gdyż były PS i PS ONE.

(Kolega z podwórka) #6

Czyli jak kupię slim to do niej od razu będzie karta pamięci już w zestawie czy to są jakieś oddzielne zestawy bez karty i z kartą??

(aju) #7

Kolega z podwórka memorka nie jest na standardowym wyposażeniu.

Albo kupujesz droższy model od razu z memory card albo osobno kartę pamięci.

(Kolega z podwórka) #8

Czyli bez memorki lub twardego dysku nie da rady zapisać stanu gry?

(aju) #9

Nie ma takiej możliwości.

Chyba że łączyć to wszystko jakoś z komputerem, wgrywać osy i inne takie ale nie wiem czy zadziała ;]

(Kolega z podwórka) #10

dobra dzieki za pomoc