Playstation 2 pytania

Mam zamiar kupić sobie playstation 2 i mam pare pytań:

  1. Czy do PS TWO mozna podłoczyć dysk twardy

  2. Czy w Playstation 2 tą dużą jak ma się network adaptor i dysk twardy to można grać w kopie bezpieczeństwa bez modowania konsoli

3)Którą wybrać dużą cz mała

Pytania te zadaje bo chce sobie pograć niezużywając laseru a od kopi bezpieczeństwa i modowania laser sie zużywa

  1. ps two to nie ps2 po pierwsze. Jest Ps2 slim i Ps2

  2. tak mozna grac bez przerabiania konsoli

3)jak wybierzesz malą (slim) to niebedziesz mial dysku twardego i jak sie zepsuje laser to drozej zaplacisz, ja mam duza i nienarzekam przerobiona

jak jeszcze jakies pytania to pisz tutaj

To ja mam takie pytanie bo lęcę niedługo za granicę i chcę sobie kupić PS2 i mam takie pytanie:

Czy jak kupie wersje slim(a sprzedają jeszcze te duże wersje?) to zeby zapisać stan gry to będę musiał jeszcze dokupić kartę pamięci albo twardy dysk czy jak??To w tej wiekszej wersji jest dysk twardy??

obecnie w sklepach doastaniesz tylko i wyalcznie wersje SLIM! do wersji DUŻEJ nie ma dysku twardego… natomiast to obu wersji konsol jest dolaczona karta pamięci… osobiście polecam Ci poszukać na allegro DUŻEJ konsoli…

Jak nie jak tak.

PS TWO to inna nazwa PS2 SLIM.

Konsola została tak nazwana gdyż były PS i PS ONE.

Czyli jak kupię slim to do niej od razu będzie karta pamięci już w zestawie czy to są jakieś oddzielne zestawy bez karty i z kartą??

Kolega z podwórka memorka nie jest na standardowym wyposażeniu.

Albo kupujesz droższy model od razu z memory card albo osobno kartę pamięci.

Czyli bez memorki lub twardego dysku nie da rady zapisać stanu gry?

Nie ma takiej możliwości.

Chyba że łączyć to wszystko jakoś z komputerem, wgrywać osy i inne takie ale nie wiem czy zadziała ;]

dobra dzieki za pomoc