PlayStation 2 Slim SCPH-90004 z wbudowanym zasilaczem

witam, bardzo się różni ta najnowsza wersja ps2 SCPH-90004 od 70004? prawdopodobnie ma wbudowany zasilacz. Chcę kupić teraz ok 10 na wypłatę :stuck_out_tongue: ale nie wiem czy tą najnowszą na allegro czy 70004 w sklepie. Jeżeli jest dużo lepsza ta najnowsza wersja to wezmę tę nowszą ;].

Tu macie stronkę PS2 90004 http://allegro.pl/item423103677_nowa_we … ancja.html

odpowiedz ktoś :cry:

ty ziomuś a gdzie ty widzisz ten zasilacz?? ja nic nie widzę! pewnie myślisz że w środku?? nie bądż śmieszny zacięka ta plejka a zasilacz ma wymiary 12x6x3cm.więc bez przesady na pewno by się nie zmieścił.

Poza tym nie kupował bym na Alegro. :stuck_out_tongue:

nom nie wiem może zmniejszony ten zasilacz. Przeczytaj w aukcji,wejdż w link

i czym się różni ta z wbudowanym zasilaczem o mocy 35W od zwykłej który zasilacz można podłączyć do kontaktu?

przestań ja mam SCPH-70004 zasilacz 8,5v i nie narzekam wcześniej miałem tą grubą z zasilaczem w środku i też ‘‘chodziła’’ nie wiem czy warto kupować nowszą wersję chodżby miała zasilacz i w środku bo co to Ci da?? grafika i tak będzie jak w plejaku więc co za różnica?? przeważnie jak ktoś kupuje to tę z czipem żeby działały piraty.Ja mam orginalną i w sumie to mało jej teraz używam bo mam xboxa 360elite.Najlepiej jak byś skoczył na forum ps2 lub forum konsolowe. http://neoplus.home.pl/forum/ :lol: Pozdro :stuck_out_tongue:

no ale rzecz w tym że teraz nie mam PS2 i nie wiem którą kupić tą z wbudowanym zasilaczem czy tą starszą

kup tańszą ale w sklepie a nie na alegro - jak wspomniałem zasilacz czy w środku czy na zewnątrz nic nie zmieni jak ma się psuć to się zepsuje! zadaj te pytanie na tamtym forum może Ci doradzą -konsola biała czy czarna i tak najważniejsze są gry!!a jest ich sporo na plejkę :lol:

najlepiej brać tą grubą wersję… mój kumpel ma już 5 lat PS2 przerobionego “grubasa” i dalej mu wszystko chodzi :slight_smile:

No właśnie a jak się zepsuje zasilacz to w 90004 to po konsolce?;/ bo przecież jest w niej zasilacz wbudowany. A w zwykłej slim se można wymienić

wcześniej też miałem tą grubą i nie narzekałem jak kupiłem chudą to oddałem dla bratanka a ten głąb ją pogonił a jak przyjeżdża na wakacje to katuje mi chudzielca i xboxa ![-o<

ja bym kupował najtańszą ale nówkę-grubej pewnie już nie kupisz :lol:

Bierz scph-70004 sam ją mam i chodzi bez zarzutu weź tą scph-70004 :smiley: