Playstation 3 - gdzie kupić

Witam, chciałbym zakupić nową PS3 lecz ceny w moim mieście Elbląg przechodzą moją krytykę 1300+ zł. Oglądając allegro znalazłem PS3 za 1030 zł z przesyłką.

Patrzyłem na ceny w Media Markt lecz tam nie ma podanych cen konsol a niedługo będę się wybierał do gdańska i chciałym wiedzieć trochę orientacyjnie cenę.

Zaproponujcie gdzie można kupić najtaniej. Pozdrawiam.

A kwota ma nie przekraczać 1100zł

Która wersja Cię interesuje? Jeśli 160GB to możesz w Gdańsku kupić w sklepie Morele.net za 1055zł chyba najlepsza oferta.

320 , 250 nie gadaj myślałem ze z mniejszym dyskiem zejdą poniżej tysia ;D

Nie da rady :stuck_out_tongue:

Potrzebny Ci aż taki wielki dysk?

Brat kupił 320GB jeszcze w tamtym roku i zapełnił ok 20GB reszta wolne, więc nie wiem czy warto dokładać do tych GB. Lepiej dołożyć i kupić nowy, oryginalny pad.

pada będę miał od kolegi gdyż miał kiedys PS3 a nie sprzedał go z 2 padami także jeden mu został i sprzeda mi go za 60 ziko

http://allegro.pl/ps3-slim-320gb-gra-ka … 85902.html

Znalazłem w Gdańsku coś takiego, taniej nie znalazłem :smiley:

ciekawe jakiego ma softa…

Tzn? Przecież każdą starszą wersję idzie bez problemu update’ować do najnowszej wersji np. przez Wi-Fi czy LAN.

@up

Chodzi mu o to żeby miał 3.60 o ile pamiętam. Jak to się ładnie nazywa, a tak “Homebrew” i kopie zapasowe oraz Linux na konsolę.

Jak byś mieszkał niedaleko Chełma to widziałem ostatnio okazję za 999 MAG, 2 pady i 320GB. Tylko od tygodnia nie byłem to nie wiem czy stoi.

chodzi by miał poniezej 3.60 np 3.55 więc wiecie o co chodzi :wink: