Playstation 3 reklamacja

Chciałem się zapytać jeżeli kupie ps3 w belgi w Media Markt to czy będę mógł zareklamować konsole w polskim Media Markt?? i jeszcze jedno czy gwarancja producenta obowiązuje we wszystkich krajach UE?np. kupiłem konsole za granica(w belgi) i chce ja dać do polskiego serwisu sony , przyjmą mi?? Z góry thx

raczej tak.

najlepiej będzie jak zadzwonisz do MM a potem do Sony. Będziesz miał 100% pewność

Gwarancja jest MM, czy Sony ? jeżeli Sony to musisz do nich zadzwonić…

A co się stało z konsolą ?

konsoli jeszcze nie mam lecz przymierzam się do kupna tylko nie wiem czy warto kupić ja za granica

To kup w polsce i po problemie . Poczytaj gwarancje . W gwarancjach niektórych urządzeń pisze w jakich krajach obowiązuje

Przy dzisiejszych stawkach dolara i euro nie opłaca się kupować za granicą.

Bzdury wypisujesz, może niekoniecznie ps3 się opłaca kupować za granicą (nie kupowałem, a co za tym idzie nie znam ceny w Belgii, to nie zajmuję stanowiska), ale sporo rzeczy jest nadal dużo tańszych niż w Polsce. Nawet po doliczeniu kosztów przesyłki wychodzi dużo taniej niż u Nas. Nie wspominając już że część towarów jest w naszym kraju ciężko dostępna, lub w ogóle nie do nabycia. Możesz mi wierzyć lub nie, ale sporo kupuję za granicą, i coś na ten temat wiem.

Skoro kolega zdecydował się na zakup właśnie w tym kraju to wydaje mi się że ma ku temu powód, zapewne jest nim cena. Wątpię żeby komuś chciało się zamawiać / wozić z Belgii ps3 gdyby cena była taka jak w Polsce, lub różniła się nieznacznie.

Jeżeli idzie o reklamację w firmie Sony, to nie powinno być problemu z serwisowaniem sprzętu zakupionego za granicą, w Polsce. Kumpel też kupował za granicą o ile dobrze pamiętam wierzę, i bez problemu autoryzowany serwis w Polsce uwzględnił gwarancję, tylko że kupował w Anglii. Dla pewności zawszę lepiej jednak zapytać :slight_smile:

to i ja jeszcze coś odnośnie cen zachodnich powiem. Może to głupi przykład ale kupuje w Niemczech czekolady oraz środki do prania i moge powiedzieć że są dużo tańsze oraz wiele lepszej jakości niż u nas.

ja kupuję w Niemczech tabletki do zmywarki Calgonit Quantum, bo są tańsze i lepszej jakości, iPod’a mam z UK ponieważ jest tam o wiele tańszy niż u nas, podobnie jest z konsolami, są tańsze i to o wiele!!, myślę że problemów z ewentualną gwarancją nie powinno być, kolega miał sprowadzaną PS3 z UK, zepsuła się i reklamacje przyjeli w Polsce, na takie towary to raczej jest gwarancja międzynarodowa ew. europejska

Nie wypisuje bzdur, mam rodzinę w Niemczech- Siostra, Belgia- Tata, Anglia- Brat, USA- wujek, Irlandia- brat i siostra, wcześniej pracowali w Hiszpani, Włoszech, Francji i Austri. Różnice cen są minimalne a czasami nawet drożej. Siostra kupiła laptopa z P4 2,8GHz, R9200 i 512mb za 1200euro… rok temu, mp4 Tata kupił mi w belgi za 120euro, wtedy euro było po ponad 4zł. Owszem są niektóre rzeczy tańsze ale są też i droższe, zależy od kraju.

Mam rodzinę w Belgi, właśnie wróciłęm, po wizycie w MM w Brukseli i St. Pitersluw stwierdzam że jest drożyzna okropna.

rzeczy komputerowe takie jak joye czy klawiatury, potrafią być nwet 2-3 razy droższe.

Jeśli Ci ktoś bajek naopowiadał że tam może być taniej to nie wierz!

WIem bo byłem na oczy widziałęm, a nie takie biadolenie ‘‘jan uslyszal ze tamto tansze bo kolega zenka powiedzial’’

może być tak że sony z gory narzuca cene i moze być na tym samym poziomie.