Playstation 3 vs playstation 3 SLIM różnice

Witam serdecznie, chciałbym sie dowiedzieć jakie są róznice pomiędzy Playstation 3 a Playstation 3 SLIM jeżeli w ogole są jakieś róznice.

PS3 SLIM jest o 1/3 cieńsza wiec pytam sie czy rózni sie czyms pod wzgledem technicznym od PS3 zwykłej. Czekam na odpowiedź. :slight_smile:

Google.pl

Nowa konsola, PlayStation 3 Slim to niewątpliwie interesujący produkt dla entuzjastów gier - ciekawy wygląd, twardy dysk o pojemności 120GB, mniejsze zużycie energii i atrakcyjna cena z pewnością przyciągną nowych graczy. Jednak ci, którzy zechcą pograć w starsze gry, niech lepiej zawczasu zaopatrzą się w “grubszą” wersję PS3, póki jeszcze jest w sklepach.

W przeciwieństwie bowiem do niej, nowa PS3 nie pozwala na uruchomienie gier przeznaczonych na PlayStation 2. Wsteczna kompatybilność była do tej pory powszechna - również Xbox 360 pozwala na pogranie w gry wydane dla poprzedniej generacji konsoli. Najwyraźniej Sony chce przerwać tę tradycję, bowiem dyrektor marketingu Sony, John Koller, oznajmił, że wsteczna kompatybilność już nie powróci. “Nie jest ona aż tak często rozważana przy zakupie, jak się to może wydawać. Mamy mnóstwo tytułów przeznaczonych dla PS3. Wiemy, że większość ludzi kupuje PS3 dla gier na PS3 i filmów Blu-ray” dodał.

-.-

wpisz se w google.pl

PS3 SLIM

a potem PS3 60gb

masz 984 postow i dalej je nabijasz…

Tutaj to trafiłeś jak kulą w płot - w tym dziale posty nie są zliczane, więc ten temat nie podniesie mu cyferki pod avatarem. :stuck_out_tongue:

Największy minus to chyba brak mozliwości odpalenia na Slimie LINUXa… a reszta to samo tylko mniejsze, inna obudowa nie błyszczyk a matowa .

Za nim coś napiszesz to sam sprawdź w miejscu,które polecałeś koledze.Kompatybilność wsteczna w PS3 była dostępna w dwóch pierwszych modelach,obecnie oficjalnie niedostępnych na rynku Europejskim.

kompatybilność wsteczna to była tylko w pierwszych modelach PS3 40gb a w tych nowszych 80gb i wiecej juz zrezygnowano z tego rozwiazania.

ogladałem na youtube jakis filmik z rozpakowywania ps3 przez redakcje gamespot i na końciu było podsumowania że PS3 SLIM jest tańsza i mniejsza , czyli ci co maja ps3 zwykłe moga mieć lekki dyskomfort.

czyli pod kątem technicznym obydwie konsole stoja na tym samym poziomie i pięknie.

Osobiście polecam “chudzielca”,cena to pierwszy dobry argument.Pierwsza konsola nie na darmo była nazywana “chlebakiem”,funkcjonalność ta sama.Sam rozważam zakup w najbliższej przyszłości i zapewne się zdecyduję,choćby dla samego “God of War III”,takiej gierki na inne platformy nie będzie. :wink: