Playstation 4 problem z grą Marvel Spiderman i Ghost Of Tsushima

Witam Serdecznie Ludków z forum nie wiem… czy ten dział jest odpowiedni do pisania tu tego tematu mojego jeśli nie to przepraszam za to bardzo ale chciałbym się was spytać czy ktoś miał problem z wymienionymi grami gdy grał na konsoli i jak się z nimi uporał Panowie Forumowicze… Problemem moim W ghost of tsushima i Spidermanie jest to że w jednej jak i drugiej misji Nie działa mi wykrycie wrogów w spidermanie początek gry w wieży Fiska Serwerowni- gra każe nacisnąć R3 czyli prawy analog ten grzybek naciskam i nic misji nie da się ruszyć bo nic nie pokazuje… a w ghost z kolei aby koń szybciej się ruszał biegł naciśnij L3 lewy analog naciskam tak samo… skutek jest taki że nie mogę wykonać misji bo postać mi ucieka… za którą muszę szybko galopem jechać Misja za Czuszimę Jeżeli Ktoś miał podobny problem i wie jak to rozwiązać… Powiedzcie mi proszę chyba że ja naciskam złe przyciski :frowning: jeśli nie ma rozwiązania na te Bugi to chyba nie ma sensu grać :slight_smile: Dłużej. Pozdrawiam Serdecznie :slight_smile:

Naciskanie L3 i R3 Gdy jest to wymagane przez grę nic nie daje klikam ile wlezie w ten grzybek na padzie od analoga ale i tak to na nic bo gra nadal każe nacisnąć R3 albo żeby Koń ci szybciej biegł galopował naciśnij L3 nacisnąłem i co nie działa :slight_smile: nie wiem czy tylko ja mam ten bug w tych grach czy Może sterowanie jest zmienione i ja używam złych przycisków… Nie wiem tak czy siak Gier nie przejdę jeśli nie dowiem się jak To poprawnie zrobić… Jeśli ktoś może mi poradzić coś spotkał się z tym Pomóż :slight_smile:

Sprawdzałeś na innym padzie? może styki się wyrobiły w padzie?

A gdy dociskasz analog, to też przechylasz go w stronę, gdzie chcesz biec? Może głupie pytanie, ale kto wie.

Jak przechylam analog to postać raz chodzi szybciej w raz wolniej jak nacisnę grzybka na analogu w ghost of tsushuma tylko to szybkie poruszanie się koniem nie działa tak samo jR3 Wykrywaniem wrogów w spidermanie

To chyba coś z padem walnięte. Normalnie powinno być tak, że dociskasz analog, nachylasz i dopóki go nie puścisz, to postać biegnie. Pad oryginalny? Może jakiś brud się tam dostał i coś miesza.
Nie wiem jak ma pad z PS4 niestety.

Pad nowy kupiony z konsola nową niedawno

pisze wciśnij L bieg galop na koniu wciskam nic się nie dzieje :slight_smile: chyba ze ja coś żle robię

A oba analogi robią klik po naciśnięciu? Miałem taki problem przy podróbce pada z PS3, to pytałem, ale widzę na necie, że to powtarzający się problem na PS4. Ludzie coś tam kręcą i psikają, ale lepiej, żebyś póki co tego nie robił, szczególnie jak nadal sprzęt na gwarancji.

Lepiej żeby się odezwał ktoś z PS4, bo ja iksboksowy jestem i tylko operuję domysłami :slight_smile: Jak coś znajdę, co może pomóc, to zapostuję.

Po dociskaniu analoga na maksa lewo prawo góra postać biegnie delikatnie a po zatrzymaniu chodzi powoli potem znowu dociskam do końca gałke w górę biegnie:) lewy analog i prawy klikaja po naciskaniu tylko albo nie umiem używać pada i nie wiem jak zrobić żeby koń biegł albo złe przyciski

Sprawdzałem God Of War Pograłem Trochę nacisnąłem L3 i trzymałem tego grzybka Kratos szedł bardzo wolno tak jak by w zwolnionym tempie dałem gałkę do góry Kratos Biegł normalnie ale Opcja Namierzenie Celu R3 Pomimo kilkukrotnego naparzania nie działa nie namierza mi wrogów automatycznie czyli jeśli mi sprzedali zepsutego pada to nie da się nic z tym zrobić…

Sprawdziłeś na innym padzie od kolegi? Zobacz czy działała pad dobrze te przyciski w innej grze. Nowy powinien mieć gwarancję, może zareklamować.

Włączyłem sobie Spidermana i nacisnąłem Analog Prawy R3 Mocno dociskając pojawiła się wibracja pada… i wykryło mi cele wrogów na czerwono wniosek za słabo nacisnąłem przycisk dla tego nie działało nic zobaczę czy działa w innej grze…a trzeba było tak nacisnąc aby R3 kliknęło podczas naciśnięcia wtedy już to podziałało

Coś źle kombinujesz.
Wychył do góry lewej gałki (cały czas tak trzymając) pada i wówczas dopiero jej wciśnięcie L3 ( pod tym kątem) powoduje szybszy ruch.
Nie odwrotnie.
Czyli, nie wciskasz L3 i dopiero wykonujesz ruch…a wykonujesz ruch (gałka wychylona do przodu) i dopiero ją wciskasz, czyli L3.