PlayStation - przeróbka pomoże?

Mam nieprzerobioną konsolę PlayStation i jak wkładam doń kartę pamięci firmy Manta, to przestaje działać pad (też z Manty - po PS i pod USB). Mam pytana:

Czy to przez to, że oba “urządzenia” są nieoryginalne ma znaczenie?

Czy jak przerobię konsolę, to będzie działać mi tak karta?

A jak nie, to w czym problem?

z góry dzięki, pozdrawiam

mówisz o PSX czyli play station 1 czy PS2 czyli play station 2 , kiedyś jak miałem psx to też miałem ten sam problem że jak wkładałem memorkę to przestały mi działać pady , ale to była awaria , więc u ciebie może też to jest ??

o PSX, czyli PlayStation 1

da się to naprawić?

Na pewno przeróbka w tym przypadku nie pomoże. Jak oba produkty są od Manty to z nimi bym się na początku skontaktował (bo jak rozumiem inne kombinacje działają - tj. oryginalny pad/ memorka???)

Mam tylko pada z Manty i tylko tę kartę, która na przerobionym PSX działała, a na nieprzerobionym świeci się zielone światełko na karcie (czyli wykrywa, że jest podłączona), ale nie można z niej korzystać, bo znika “wskaźnik” pada. Jak ją wyciągnę, to znów się pojawia.

wtedy to było w 2002 roku naprawa taka wynosiła 150zł , teraz nie wiem ile bo za tyle można kupić nówke psx :]

Przerobienie konsoli jest nielegalne.

Wiem, ale co zrobić jak karta nie działa na nieprzerobionym, a na przerobionym (nie moim :slight_smile: ) było ok?

Pożycz oryginalnego pada i memorke to się dowiesz czy to wina konsoli czy po prostu te pady i memorka manty są nieobsługiwane lub coś w tym stylu.

btw // Manta to “■■■■” a nie firma ;]

Przeróbka nie pomogła…

BTW: co znaczy btw?

Poczytaj jak masz z tym problemy -

http://forum.overclockers.pl/showthread.php?t=9209

aha. Dzięki

Siemka…kto mi pomoze…??

Ja mam PSX-a ktorego kupił moj brat gdzies za granica…zauwazyłem ze nie ma zadnych plomb,wiec to chyba raczej znaczy ze ktos przy niej grzebal…w stosownym celu,i cos czytalem o przerobce…i byl sprawdzian…zeby wlozyc plyte z gra na PC,i jak sie PSX zawiesi i w niektorych wersjach pokazuje sie komunikat z Logiem firmy…bo u mnie sie pokazal Please Instert PlayStation format disc. czy to znaczy ze moja konsolka byla przerabiana??