Playstation2 Free Mcboot Potrzebna Pomoc

Witam. Dostałem ostatnio od znajomego PS2 który zalegał u niego w szafie od 2 lat. Stwierdziłem, że przyda się by pograć z dziewczyną w TEKKENA w pochmurne i zimne dni :wink: Zamówiłem na allegro nową kartę pamięci z wgranym Free Mcbootem by grac na kopiach gier. Dostałem mase gier + kopie od poprzedniego właściciela lecz tamten w kopie grał poprzez Swap Magic 3.8 lecz zgubił płytę. Ja wkładam kartę z Free Mcboot, przy starcie pokazuje logo FMCB, płyta kręci się tylko przez chwilę, zaraz przestaje i wyskakuje komunikat by włożyć płytę PS lub PS2. Gdy wejdę w opcje FMCB “Gry i filmy DVD” i dam by wczytało DVD to wyskakuje czarny obraz i tyle. Pomoże ktoś ? Może trzeba coś zmienić w ustawieniach FMCB ? Dodam, że oryginalne gry odpalają pomimo, że większość z nich jest w opłakanym już stanie. PS2 Slim SPCH-7004 a wersja FMCB to 1.94. Z góry dziękuję, Goombee.

 

 

PS. Dodam jeszcze, że jest też na tej karcie zainstalowana aplikacja Swap Magic 3.8 lecz gdy już odpalę i włożę płytę to nawet nią ani razu nie zakręci i ciągle czarny ekran ;c

Kto Ci powiedział, że nie mam oryginalnych gier ? Pisałem, że wraz z konsolą dostałem masę oryginalnych gier + kopie. Tyle, że większość z oryginałek jest w opłakanym stanie. Jedne działają, inne już gorzej lub wcale. Dlatego zwracam się o pomoc -.-

Proszę o trzymanie się tematu dyskusji, a nie o ciągłe zarzucanie piractwa. Ot -> Kosz!