Plecak na dwa laptopy?

Cześć,

W związku z nowym miejscem pracy szukam plecaka nie na jeden, a na dwa laptopy, muszę się przemieszczać i mam dwa sprzęty.

Ktoś coś poleca? Internet dziwnie milczy, na allegro raptem 3 modele z takimi tytułami

Po co szukasz kluczem “na dwa laptopy”? Szukaj uznanej marki na jeden laptop. Najlepiej konkstrukcji, która ma kilka lat i się sprawdza. Jeszcze 2-3 lata temu lapki ważyły dużo więcej niż teraz ultrabooki. W razie czego przedziel te lapki kartką papieru, żeby się nie porysowały od siebie, czy coś :wink:

BTW. Jaki jest sens noszenia dwóch laptopów? Nie lepiej jeden do wszystkiego, a komputer w domu? :thinking:

Ikea miała w swojej ofercie plecak, w który bez problemu wchodziły dwa laptopy. Co więcej, plecak był rozpinany i można było zabrać oba osobno, jak dwa plecaki albo jeden wielki.

Nawet ktoś wystawia na Allegro.

No wiesz. hh

Tylko ja na szczęście daleko nie noszę, do bagażnika. :wink:

A w przypadku kogoś, kto pracuje to mam np. kolegę, który ma firmowego laptopa do obsługi systemu centrali monitoringu. A w tym czasie ciśnie w WOT, na drugim.

Firmowy jest słabiutki, a na nim mam konto firmowe, ciężko mi się pracuje, więc noszę swój, ale licencje narzędzi mam tylko na nim, sam pomysł fajny, sprawdzę. Dzięki!

Jeżeli są to laptopy standardowe 14-15 calowe, to zwykły większy plecak z dwoma przegródkami.

Dostałem w prezencie plecak od Genesisa i polecam bardzo. Jest mega pojemny, 2 laptopy spokojnie wejdą. Jakość wykonania jest na całkiem przyzwoitym poziomie więc nie zniszczy się szybko.

Masz laptopy 15? Kup na 17. Tylko musisz miedzy nie wkładać kawałek pianki…