Plecak na laptop 17"

Wiem, że było już kilka takich tematów na forum ale żaden nie dotyczył laptopa 17-calowego. Sprawdzałem już kilka polecanych na forum plecaków, ale żaden nie ma odpowiednio dużej kieszeni na 17-calowego laptopa.

.

Szukam plecaka do Dell Studio 1735 (17 cali)

Zależy mi na plecaku Campus, najlepiej 30 litrów, ewentualnie 35 ale nie więcej. Przejrzałem całą aktualną (bo poprzednich nie ma) kolekcję na ich stronie ale żaden z plecaków nie mieści mojego laptopa :? Chyba że coś przeoczyłem… Może ktoś z was zna nazwę/model odpowiedniego plecaka z kolekcji z poprzednich lat?

Inni producenci też mogą być ale jednak Campus ma pierwszeństwo :slight_smile:

grndell1737r.jpg

(jestem mistrzem Painta, wiem)

Nie polecę Ci campusa, bo żadnego nie znam. Sam jednak od kilku miesięcy mam plecak firmy Hi-tec, model “toro”.

Pojemność 30l, kieszeń na laptopa to właśnie na 17" - sam mam studio 1555. Noszę laptopa często na uczelnię i jeżdżę z nim tu i ówdzie - nie ucierpiał ani razu. Do tego ma sprytny organizer, kieszonki z boku. Porządnie wykończone szwy i pokrowiec przeciwdeszczowy.

http://www.zielonysklep.pl/pl/p/Plecak- … aptopa/655

Rzeczywiście zacny plecak!

Chociaż mam małe ALE: ze zdjęć wygląda na fatalnie zagospodarowanie tych 30 litrów. Mam zamiar przewozić w nim laptopa, trochę ciuchów, butelkę z napojem, jakieś książki. Nie wiem czy się zmieszczę… Bardziej zależy mi na pojemności żeby plecak był i do laptopa i do innych rzeczy.

A jak szelki w tym plecaku? Jak włożę do niego lapka i 7 piw to nie obetną mi rąk?

Jak je zobaczyłem na siódmym zdjęciu to ogarnęła mnie zgroza. Właśnie dlatego wolę Campusa :wink:

Nie zauważyłem twojej odpowiedzi. Powiem tak, mnie zdjęcia też nieco zgasiły i brałem na słowo honoru. Na żywo jest lepiej. Ja w nim wożę razem z laptopem sporo tobołów. A to robię zakupy, a to wiozę właśnie jakieś ciuchy. 1,5 litra wody codziennie ląduje w plecaku. Chciałbym napisać co sądzę o szelkach, ale chyba najlepszą - dla mnie - reklamą jest to, że po prostu zapominam o tym :wink:

Faktem, jest, że jest kieszeń z paskiem mocującym od góry i “wielka” przestrzeń, organizer itd. Do tego mniejsza i jeszcze mniejsza. Pasa biodrowego nigdy nie używałem, nie było potrzeby. Plecy są wygodne.

Ja jestem zadowolony, konkludując :wink:

(A 7 piw to nie jest problem, 9 wożę w plecaku z biedronki :lol: ).