Plecak na laptopa

Witam.

Chciałbym kupić dobry plecak na laptopa. Te, które są na allegro raczej średnio się nadają - przegroda na laptop to kawałek szmaty, w obóle bez żadnej pianki czy czegoś takiego. Chciałbym żeby to był wytrzymały, wygodny i dobrze zabezpieczający laptopa plecak oraz jako tako wyglądający. Możecie mi coś poradzić?

PS. wiem że troche NTG, ale gdzie indziej by to dać? :slight_smile:

:lol:

Przenoszę

eee tam, mam zwykły plecak z tesco czy z media markt i sprawuje sie normalnie, czyli dobrze. Po co ci jakis z pianką i bajerami, tylko żeby wydać wiecej kasy? Wystarczy nie rzucać tym plecakiem po podłodze, pociągu itp a nic ci sie z laptopem nie stanie :slight_smile:

Właśnie o to chodzi że się stanie… gdybym włożył laptopa do mojej teczki (ktora nie ma zadnych usztywnien, sama coudora czy cudora, nie wiem tam, ten mocny materiał) to założe się, że pękła by obudowa w laptopie po kilku transportach… a plecak jak ma usztywnienia przynajmniej jakeś (jest taki kwdratowy) to jest jeszcze ok… mój taki nie jest, więc wolałbym kupić coś pewniejszego. Chodzi mi o to żeby laptop nie latał luźno w plecaku.

Ja kupiłam za 90 zł na giełdzie komputerowej, Fujitsu-Siemens, mogę polecić, tylko trochę toto wielkie.

knapik nie może być zwykły plecak.

Polecam Dicota BacPac Fun.