Plik COOKIES Który Blokuje Wejścia Zliczania Na BLOGGER'ze

Witam,

Czy ktoś z Was wie który plik COOKIE’s odpowiada (nazwa tego pliku) za blokowanie zliczania wejść na bloga w BLOGGEER’ze?. W Panelu można zaznaczyć żeby były blokowane wejścia z tego IP/komputera co ja wchodzę i edytuje/tworzę bloga, tak jak na screenie poniżej

[d6c114477041357.jpg 

. Tylko że po wyczyszczeniu CCleanerem, bądź po wyjściu/wylogowaniu się z konta BLOGGER’a trzeba zaznaczać ponownie opcję blokowania wejść z tego IP/komputera.

Jak bym znał nazwę owego pliku to mógł bym go dodać w CCleanrze żeby nie był usuwany

](http://www.imagebam.com/image/d6c114477041357)

Zaloguj się, sprawdź ciastka, włącz tę opcję i zobacz które ciastko się pojawiło :stuck_out_tongue:

drobok  wyczyściłem pliki zarówno przez CClenaera oraz przez opcję w przeglądarce, od razu wszedłem na bloga i CCleaner nie odnotował żadnych plików co by były od BLOGGER’a (sugerując się nazwami) tylko plik COOKIES o nazwie s.ytimg.com. Dodałem go do COOKIES zachowanych ale czy to ten plik jest to nie wiem :/.

To nie koniecznie musi być cookie spod tej domeny, i w ogóle niekoniecznie musi być to cookie. Jeśli nie wiesz jak dokładnie działa mechanizm zliczania to możesz strzelać na oślep w las z nadzieją że coś ustrzelisz do jedzenia.

Ogólnie wyczyściłbym wszystkie cookies i zmienił adres ip. To ci da duże prawdopodobieństwo że uda Ci się obejść mechanizm.

ty nie masz tych ciastek w ccleanerze sprawdzać tylko w narzędziach developerskich chrome albo firefox’a, tam są wszystkie ciastka przy danym wywołaniu pogrupowane na domeny z których pochodzą.

A coś więcej, gdzie można znaleźć 

?.  

F12/resources na górze i po lewej masz cookies

Mam, ale jak teraz zblokować dany plik COOKIES?. Żeby nie był usuwany ani przez czyszczenie plików ani przez CCleanera?.

w ccleaner masz opcje / cookies i tam sobie szukasz ciastka po jednej stronie i przesuwasz na tą stronę do zachowania, co do chrome nie wiem, w opcjach chyba tego nie ma - musiałbyś rozszerzenia poszukać.

Właśnie patrzę i po nazwie nie znajduje mi CCleanerze tego pliku co pokazuje Chrome że jest on odpowiedzialny za niezliczanie wejść na bloga.