Plik dll w GG uruchamia 50% procesora i nie da się wyłączyć

zainstalowałem nowe GG7.6 i zaczął się problem z procesorem. Dotychczas używałem 7.1 razem z powerGG i było wszystko OK,ale od instalacji nagle zaczął mi pracować cpu48-52% nawet kiedy nie robiłem nic innego.Na codzień sam obciążam procesor do 100% ale photoshopem,a tu nawet nie miałem co zaczynać. W procesach pracował plik dll z GG (a nie exe) i nie dawał się wyłączyć(nawet po wyłączeniu GG). Wyrzuciłem całe GG i wszystkie pozostałości po nim,ale uparty plik nie dawał się usunąć,dopiero Unloker Asystent usuwał go,i to dopiero po wyłączeniu kompa! Instalowałem inne wersje GG+powerGG(od 6 do 7.6) i problem wracał.Dopiero 7.1 i powerGG full przywróciło “normę”. Co to za paskudny plik,po co on jest i co z nim zrobić? Chętnie zainstalowałbym nowe GG(choćby dla próby),ale już boję się ruszać… Mam XP-prof na intelu4 i 2GB ramu,Awasta pro i Kerio,dodatkowo przeskanowałem kompa na robaki i jest “czysty”. Nie wiem co jest grane… :?

Zainteresuj się komunikatorem AQQ. Ja zainstalowałem rok temu i nie żałuję.

W czasach kiedy miałem GG, też miałem podobne jak Ty problemy, dzisiaj jestem szczęśliwym użytkownikiem AQQ.