Plik img i problem z konfiguracja routera Cerberus P 6351


(Arturros16) #1

Witam.

Mam takim problem ze zagubiłem płytkie od mojego routera a chciałbym go zainstalowac na laptopie. Wiec mam taka gorąca prośbe czy mógłby mi ktos wysłac zawartosc płyty w sensie instalkie? Bo widzialem na stronie jakis link pobrałem go ale nie umiem nagrac tego img.

Odrazu dodaje ze jestem zielony w komputerach i próbowalem 2 razy skonfigurowac router przez tą strone 192. itd ale niestety bez powodzenia.

Dlatego mam gorąca prosbe jak napisałem wyzej czy mógłby mi ktos ten img przekształcic do takiej postaci zebym poprostu odpalił to i pokazał m sie ten konfigurator?

Z Góry dziekuje i pozdrawiam

Artur

http://pentagram.pl/pentagram/pl/wsparc ... dsl_i_wifi

Link do tego pliku img (Cerberus P6351)


(Cedar) #2

Czytaj: http://www.google.pl/search?q=img&ie=ut … 80&bih=909


(Arturros16) #3

No i wyszło tak jak się spodziewałem, nagrałem ten plik img CloneCD i komputer nie jest w stanie otworzyc tej płyty bo jakis błąd wyskakuje.

Ponawiam więc pytania czy ma ktos moze płytkię do tego routera i mógłby mi jej zawartość przesłac?


(Cedar) #4

Nie ma to jak kompletna informacja :wink:

Który dokładnie plik pobrałeś?


(Arturros16) #5

No nwm jak to wytłumaczyc. Pobrałem ten plik który jest do Cerbersu P 63 51

Poprostu kliknąłem pobierz pod tym tekstem: Firmware ten przeznaczony jest wyłącznie dla urządzeń, które nie posiadają dostępnej opcji Channel Width 40Mhz (Wireless -> Basic Settings).


(Cedar) #6

I to Twój błąd.

Firmware to nie jest program do obsługi routera tylko jego wewnętrzne oprogramowanie - coś jak bios w komputerze (bardzo ogólne porównanie).


(Arturros16) #7

Okej to proszę Cie o porade jak inaczej skonfigurowac ten router? Bo płytka jak juz mówlem sie zapodziała, a przez ta strone mi nie wychodzi.

Dobra widze ze nikt juz nie pomoze, musze poradzic sobie sam. DO ZAMKNIĘCIA.