Plik ISO jak go otworzyc?

(system) #1

Jak otoworzyc plik ISO? thx za odpowiedz i pozdrawiam :smiley:

(Dragonlnx) #2

:evil: :evil: :evil: :evil:

Deamon Tools, Clone CD, Alcohol 120%

(Lewy) #3

Tym Programem

(Minio Dp) #4

Szukajka jak zwykle pożera??

Zobacz tu

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt ... hlight=iso

(Damian) #5

Choćby programem Nero Burning Rom,albo Alkochol.

Znajdziesz je tu:

(Bednarz17 87) #6

Najlepszy do otwierania plikow iso jest Ultra ISO , poszukaj a znajdziesz , e320cdi nierozumiem czemu dałeś linka do regulaminu forum , pliki iso mozna tworzyc samemu z plikow jakie mam,y na dysku a pozatym bezpłatny linux tez mozna sciagnac w tym formacie :smiley:

(Qbek50) #7

masz tu WinISO 5.3:

http://www.tucows.com/preview/209285.html

(Lewy) #8

mam bardzo bogatą biografię...... w formacie ISO zazwyczja są spakowane piraty ściągane z sieci

(Xiao19) #9

hehehe nic dodac nic ujac :smiley: :smiley:

(system) #10

a co wogole oznacza ten skrót ? i czmu ma to służyc

(Chees) #11

Jest to obraz jakies płytyi ma własnie takie rozszerzenie :wink:

(Bednarz17 87) #12

Ja nigdy nie sciagalem piratow z sieci :lol: , wiec ne wiem ale zauważ , że niektore gry sa dostepne w sieci za darmo , chodzi o te stare np gta 1 czy cos i mozna je sciagnac za darmo w postaci pliku iso :smiley: . Wspomnianego linuxa tez (iso ? , ja myslalem ze bin&cue :smiley: ) Tak jak juz mowilem polecam ultra ISo

(boczi) #13

GTA1 to freeware już?

(Bad Boy 85) #14

o jezu napisał przecież np. GTA 1,hehe jak zwykle...

odp.nie nie jest freeware :smiley:

(system) #15

Plik ISO mozesz odtworzyc nawet total commanderem 6. Ale jesli chcesz go edytowac to polecam WINISO ( niestety płątyny) ale przez 30 dni mozesz sie pobawic. WINISO szczegolnie przydatny gdy masz jakas płytke od kolegi albo np. FILM i chesz do niego dodac napisy w postaci pliku txt. albo grę i dodac tam 8) ************* (moze mnie niepowiesza za promowanie piractwa " :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

UpDate:

fiesta