Plik , którego nie da się usunąć

Witam. Jestem pierwszy raz na forum i nie wiem , co dokładnie zrobić.

Kolega namawiał mnie , żeby ściągnąć pewną grę (nie pamiętam nazwy). Próbowałem ściągnąć tą grę , ale Opera nie chciała ściągnąć aplikacji. Przy anulowaniu zaznaczylem , źeby usuneło ten plik .Leck plik z komputera nie zniknął.

82932154qv5.png

Jego pełna nazwa to wl_setup_2.0.2.exe. Gdy uruchamiam tą aplikacje , włącza sie okienko cmd (tylko , że bez tekstu) , wszelkie próby wyłączenia są niemożliwe. Próbowałem usunąć róźnymi sposobami ale się nie dało. Uruchomiłem “Avast - szybkie skanowanie” , lecz Avast nie może przeskanować ten plik.

Prosze o pomoc.

Spróbuj Unlockera http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7 :smiley:

poczytaj to.

świetnie usuwa ten problem Odkurzacz 11.2 Profesjonal możesz wpisac dany plik w wierszu polecenia lub złapać ten plik myszką i wsadzić go w te opcje ! usuwa bez problemu i nie tylko w tym jest swietny #-o polecam Ci go bardzo sprząta jak diabli :onfire: :grab:

Sorry , ale to nic nie daje.

c6a62271520613e8.jpg

Klikam na Uwolnij Wszystkie i próbuje usunąć plik , ale…

90cf14fbda6e9aff.jpg

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 15:38 został dopisany post przez MilKamil

Spróbowałem sposobu “wyłączenia explorer.exe” , ale nie działa.

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 15:38 został dopisany post przez MilKamil

Zamiast od razu usuwać to najpierw zaznacz to i kliknij na uwolnij.

Jak się uda uwolnić to będzie można go usunąć, tylko nie klikaj na wyłącz proces bo zamkniesz system, a swoją drogą to próbowałeś usunąć ten plik po restarcie? Za pomocą Menadżera zadań możesz wyłączyć exploratora windows, usunąć po tym plik i z powrotem włączyć explorera.

Mój poprzednik GMajka12 podał(a) link do opisu jak to zrobić w menadżerze.

Nie próbowałem , ale spróbuje :slight_smile:

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 15:50 został dopisany post przez MilKamil

Jest gorzej niż sądziłem . Plik jest używany przez “System” . Nie wiem , czy wogóle uda mi sie go usunąć!

W dniu 08.05.2008 , o godzinie 15:51 został dopisany post przez MilKamil

Poprawka! Udało się skasować plik :slight_smile: Dzięki dla was wszystkch :slight_smile: