Plik MFC71.DLL!

Witam !

Problem jest następujący ,gdy próbuje uruchmic film w jakimkolwiek odtwarzaczu np. Allplayer zawsze wyskakuje mi błąd :

"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MFC71.DLL .Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawic ten problem. "

Oczywiście próbowałem reinstalowac program i nic to nie dało . Posiadam Windows Vista nie wiem czy to zmienia postac rzeczy !

Zainstaluj KODEKI. Vista Codec, FFdshow

wlaczylam komp i przez caly czas mi wyskakuje “uruchomienie tej aplikacji nie powiodlo sie,poniewaz nie znaleziono MFC71.DLL.ponowne zainstalowanie aplikacji moze naprawic ten problem”…co mam robic?i czy to jest powazny problem?

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 15:30 został dopisany post przez natasza1988

chce dodac, mam windows xp

http://www.dll-files.com/dllindex/downl … 0VMlRFbLiS

Pobierz to, wypakuj z archiwum plik MFC71.DLL do katalogu C:/Windows/System32

a to nie uszkodzi czegos innego?i czy to 100% pomoze?

nie, ponieważ błędem jest to że brakuje konkretnego pliku.

Powinno.

:smiley: , dzieki

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 15:50 został dopisany post przez natasza1988

a tam jest po angielsku,nie rozumie jak mam to zrobic

wypakuj plik MFC71.DLL do C:/WINDOWS/system32

a potem…czy to wszystko?

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 16:04 został dopisany post przez natasza1988

tam jest podany taki tekst

An error occured

Link Expired

The download link of mfc71.dll has expired. Please go back and reload the page. A new link will be generated and you will be able to download the file.

If you’re having major problems downloading the file even after reloading the previous page (step 3 of 3), please contact us using the form at http://www.dll-files.com/contact.php !

Thank you in advance!

Close Window

mam wcisnac “close Window”?

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 16:25 został dopisany post przez natasza1988

sorry, ale po sciagnieciu tego komp mi wydaje, ze “aplikacja lub biblioteka dll C:/WINDOWS/system 32/MFC71.dll nie jest poprawnym obrazem systemu windows NT.sprawdz to z dysietka instalacyjna” i co teraz mam robic?