Plik mkv na telewizorze

Witam serdecznie!!

Mam problem, pobrałem film z rozszerzeniem mkv. Jak go odtworzyć na telewizorze bez zakupowania jakiś dodatkowych sprzętów???

Może byś tak podał model TV , jasnowidzami nie jesteśmy

mi na toshiba 40tl933 odtwarza bez problemu,więc jak ci nie czyta to nic nie wykombinujesz

A może jednak…?? Poszukam w papierach jaki telewizor dokładnie i jutro napisze :confused:

Dodane 03.03.2013 (N) 10:56

Mój model telewizora: 37LS5600 (LG) da sie na nim film z rozszerzeniem mkv odtworzyć??

Jest jeszcze jedna kwestia… gdy wkładam do niego pendrive wyskakuje błąd: bład predkosci transfeu usb

Czy to ma związek z tym mkv czy to cos z pendrive???

Od razu mówie ze film mial prawie 7 gb i zmieniłem rodzaj plików z FAT32 na NTFS to moze miec tez jakis zwiazek???

według specyfikacji powinien czytać pliki mkv,ale sprawdź czy ten tv obsługuje format NTFS dysku,może tylko FAT,ale wtedy plik nie może mieć powyżej 4gb

Rozumiem, a moze da sie zmiejszyc ten film z 6,8 na 4 gb??? Tak żeby zmiescic go na tym FAT … (4 gb)

Dodane 03.03.2013 (N) 20:23

No dobra rozumiem ze NIE :confused:

A da się zmienić rozszerzenie z ntfs na fat 32 nie tracąc aktualnych danych?? (wiem fat gorszy ale tak jak kolega pisal moj telewizorek za pene nie czyta ntfs)