Plik na dysku zabezpieczone - nazwy plików zakończone nazwą locked

Dzień dobry.

Miałem na swoim laptopie zainstalowany system operacyjny windows xp professional, naszła mnie ochota na system operacyjny windows 7 więc udałem się do znajomego który pożyczył mi system operacyjny windows 7 home premium 64 bit.

Podczas instalowania systemu nie wpisałem klucza aktywacyjnego systemu operacyjnego windows 7 home premium, z opakowania płyty.

Po kilkunastu dniach wyskoczył mi komunikat z przypomnieniem aktywowania systemu operacyjnego windows 7, po przeglądaniu plików na dysku zauważyłem że większa połowa plików jest zabezpieczona loncked z koncówką pliku nazwapliku.txt.loncked, proszę o pomoc jak odblokować te pliki.

Witaj.

 

Wygląda to jak robota wirusa.

Skieruj się do działu bezpieczeństwo i poproś o analizę logów z komputera, które wcześniej wykonasz według podanych tam instrukcji.

Hej,

Wykonaj logi (OTL.txt i Extras.txt) programem OTL - informacje o tym, jak dokładnie ustawić program i gdzie zamieścić logi znajdziesz w temacie: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/402063-analiza-i-dezynfekcja-zestaw-narz%C4%99dzi-nieingerencyjnych/.

Pozdrawiam,

Dimatheus